Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt kérdés:melyik eredmén...

Ovuteszt kérdés:melyik eredményt kell figyelembe venni? Használat után 5 perccel (ez van a tájékoztatóban), amikor a tesztcsíkmég egyáltalán nem látszik vagy száradás után, amikor ugyanolyan erős mindkét csík? Expect teszt.

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ami a tájékoztatóban van írva, nem pedig azt ami szimpatikusabb.
2019. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont a tájékoztató szerinti a szimpatikusabb ;) csak nem értem a teszt működését, amilyen lassan válnak láthatóvá a csíkok, képes-e egyáltalán sötétebb tesztcsíkra 5perc alatt? Illetve így hogy lehetne összehasonlítani a napik eredményét, amikor a változás miatt utána már hiába teszi az ember egymás mellé a teszteket. Fényképezni sem megbízható.
2019. jún. 14. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem is tudott normális pozitívat produkálni ez a teszt, időn túl jött ki valami rajta, de viccnek is rossz. Mindenesetre amikor visszavilágosodott az időntúli csík, akkor volt ovum.
2019. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, akkor nem csak nekem ilyen.
2019. jún. 14. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nekem is úgy volt! Igazából én ilyen kombináltan vettem. Akkor értékeltem, amikor eltelt az öt perc, aztán ahogy megszáradt, össze tudtam hasonlítani őket. Igazából az erősödés annyira nem is volt jelentős, de azt, hogy a pozi nap után mikor van az első gyengébb, így is lehetett látni.
2019. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olvassa ezt még valaki?

Én is az expect lh tesztet kezdtem 3 napja használni. De teljesen összezavar. A tájékoztató szerinti 5 perc elteltével értékelve negatívak, de száradásig sokat erősödnek még.

Ha olvassa még valaki töltök fel képet, mert én már nem tudom mit értékeljek.

2019. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én olvasom, nálam is így volt. De a pozitív az időn belül jött ki.
2019. júl. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ok. Tesztelek tovább és meglátjuk. 10. napon kezdtem, ma lesz a 14.

29-33 naposak a ciklusaim.

A legelső száradásig pozitívra erősödött, azért érdekelne, hogy akkor hogy is van.

2019. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy a tájékoztató írja. 5 perc után értékelhetetlen.
2019. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem maradok a facelle ovutesztjénél. Ott nem voltak ilyen gondok.
2019. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!