Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt (25-ös, mártogató...

X-epil teszt (25-ös, mártogatós) kinek hányadik ciklusnapon lett pozitív?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen azt olvastam, hogy átlagban ez a fajta teszt lesz a legkésőbb pozitív és lassan erősödik a 2. csík.

2019. jún. 15. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Peteeres követés miatt biztosan tudom hogy a 13.nap voltam peteeres után amikor ilyen lett az x-epilem. (előtte lévő nap a predictor egyértelműen mutatta már, ezen az x-epilen azért még keresni kell de valami halványan látható)

[link]

2019. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem teljesen mindegy kinek mikor lett pozitív, mert nem vagyunk egyformák, a HCG nem termelődik minden terhességnél ugyanúgy. Van akinek a menzesz előtt napokkal is kimutatja, valakinek az elmaradás utáni napokban mutatja ki.
2019. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem kíváncsiságból feltettem egy kérdést 😉 ennyi ☺️
2019. jún. 15. 09:45
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Aznap délután, amikor meg kellett volna jönnie a menzeszemnek, halvány, de egyértelmű pozitív volt.
2019. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem kíváncsiságból tetted fel, hanem tapasztalatgyűjtésből. Ahogy mindenki. De aki jószándekból leírta hogy minden szervezet más, annak igaza volt. Van akinek menzesz kimaradás előtt 3 nappal, van akinek kimaradás után 1 héttel lesz csak pozitív a teszt. Ezt nagyon sokszor leírta már nagyon sok ember mert naponta szeretne valaki tapasztalatot erről, de azt nem értitek meg hogy ez nem egzakt dolog mint pl. "xy mosópor kiszedte a foltot nekem akkor mindenki másnak is kiszedi".


Nyugodtan be lehet vallani hogy amiatt kerdezted hogy mikor tesztelj, és nem pusztán kíváncsisagból. Nem szégyen, nagyon sokan kérdezik meg ugyanezért. A valódi segítő válaszok azok, amik leírják az igazságot. Mert aki csak leírja hogy "nekem 2 nappal mensike után" az nem segít mert attól te nem vagy előrébb, pusztán csalódni fogsz ha neked nem mutat semmit 2 nappal kimaradás után. Ezzel ellentétben akik őszintén leírják, hogy ne indulj ki másokból, ők segítenek, mert leírnak egy biológiai hasznos tényt aminek tudatában nem csalódsz majd ha neked pl. még 3 nappal kimaradás után is negatív.


Remélem így érthető.

2019. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

24. Ciklusnap

13-14. Dpo volt az nrkem kb.

Iszonyú halvány



Rá másnap nagyon erős lett.



Most one step alig halovány.. 27.majd a 28. Napon is

( de most nem biztos a mensim.. Szoptatok még) úgyh én is vsrom mi lesz


X-epil erősebb volt előzőleg

2019. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24.
2019. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Másfél héttel a kimaradt menstruáció után lett pozitív, akkor is csak időn túl.
2019. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

X-epilen nekem még nem látszott semmi, mikor a facelle halvány pozi volt. Sajnos nem maradt meg, egy hét késés után megjött, így nem tudom, hogy mikor lett volna az is pozi.


Amúgy nem teljesen mindegy, hogy miért írta ki a kérdést? A válasz a lényeg. Aki nem tud hozzá mit írni, az tovább görget okoskodás nélkül.

2019. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az xepil nagyon rossz.Annyi mint 350ft.A facelle halvány pozi volt nekem,másnap az xepil teljesen negatív.Meg is kavarodtam.Moat vagyok.9 hetes. :)
2019. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!