Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Először is nem kioktatásra van szükségem! Aki rosszindulatú megjegyeztésért akar ide írni, az inkább fordítsa másra az idejét.


Szóval, a párommal 2019. június 15-én éjjel 1 órakor szexeltünk most az egyszer védekezés nélkül. Mivel a páromnak eléggé fura volt ennyi idő után gumi nélkül betennie, ezért nem értett, hogy miért de hamar elsült , és nem is érezte... Pont pózt váltottam , így a penisze már nem volt bennem. Mondta, hogy el fog élvezni , és egy - kettő húzásra e is ment, pontosabban magömlése volt, de hogy az az érzés nem jött , vagyis nem érezte magát az orgazmust. Soha nem történt vele és velünk sem ilyen!

Tudok az előváladékról is , de azért arra kevesebb az esély.

Tegnap elmentem a kórházba, hogy kérjek esemény utáni tablettát , de elküldtek , hogy majd jöjjek vissza hétfőn, 8 órától van rendelés.... Csalódott voltam. Hiszen azért mentem, hogy a biztonság kedvéért bevegyem.


A mensimet vezetem folyamatosan telefonon egy applikációs naptárban. Az utolsó menzeszem első napja május 25-én volt és 29-így tartott. Általában 32 naposak a ciklusaim. Az alkalmazás június 10-re írja a legtermékenyebb napot. Valamint csekély esélyre pedig a június 6-10 és 10-12. Alapjába véve ez így már nyugtatóbb számomra...

A mensimet június 25-re írja . A hazámat érzem keményebbnek, de lehet csak be képzelem. Párom mondta, hogy nem ment el bennem és azért egy kis idő eltelt az aktus megszakítása és az ejakuláció között, amit én is láttam. Viszont mondta, hogyha megnyugszom ettől, akkor nyugodtan menjek be.


Szerintetek mi tévő legyek? Ha valami esetleg nem lenne világos, akkor kérdezzetek!

Privátban is írhattok... Köszi szépen.



2019. jún. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ment el benned akkor is megvan az eselye mint ahogy irtad ugye az elovaladek... Kicsi az eselye de megvan,sajnos az esemeny utani jobb ha minnel hamarabb bevetelre kerul mert hatasosabb. De ha tenyleg megnyugodnal tole akkor menj es intezkedj. Ha nem akkor annyit tudsz tenni hogy bizol benne hogy nem estel teherbe.
2019. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi egyes! Te mit tennél?
2019. jún. 16. 21:49
 3/4 anonim válasza:
Vègül hogy alakult?
2019. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül 5 napja megjött :)
2019. júl. 1. 06:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!