Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezután lehetek terhes?

Ezután lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátomat kielégítettem, került a kezemre ondó. Ezután elmentünk otthonról egy vendéglátó egységbe, ahol én a mosdóban pisilés után kitöröltem magam és betét cseréltem (mert menstruálok). A két esemény között hosszú percek teltek el, körülbelül-legalább 10. Szerintetek maradhatott életképes sperma a kezemen, ami ilyen módon megtermékenyített?

2019. jún. 17. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. jún. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed?
2019. jún. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehetsz.

Viszont igénytelen dolog az, hogy spermás kézzel járkálsz az utcán és ki tudja mihez érsz hozzá. Egy kis igényesség nem ártana!

2019. jún. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt vágod ugye, hogy a megtermékenyìtéshez az kell, hogy találkozzon a hímivarsejt a petesejttel? Egyrészt te alapból menstruàltàl, másrészt meg ha a hüvelyed bejàratàhoz került ondó, az édeskevés.

Csúnyán fogalmazva ha felnyúlsz ondòs kézzel, akkor talán lehet esély. De az egész helyzet eléggé abszurd, szerintem tanulmányozz át pár biosz könyvet (tizedikes biosz azt hiszem).

Nem árt ha tudod hogy foganhat.

Egyébként meg moss kezet, undorító, hogy spermàs kézzel indultál el otthonról.

2019. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát: kiverted a pasidnak, majd mindenféle mosakodás és betétcsere nélkül elmentetek egy kocsmába/étterembe. Nem elég, hogy induláskor nem mostál kezet, de még betétcsere előtt sem... Igényes lehetsz!
2019. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor sem ha a csupasz kezeddel törlöd ki.

Jézus isten...

Titeket tényleg ennyire nem világosítottak fel ?

Előbb azzal kellett volna foglalkoznod,mint a pasidat veregetni

2019. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Ha étterembe megyek most már ez lesz a szemem előtt, hogy vannak olyan igénytelen emberek akik ondós kézzel tapogatják végig a kilincset az étkező eszközöket stb. Tényleg gratulálok mindenhez
2019. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fujj de undorito...
2019. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdező, kérlek vegyél egy ilyet és használd. Víz nélkül is kezet tudsz mosni vele.

Rohadtul undorító, hogy ondòs kézzel elmentél otthonról. Ráadásul wc előtt sem mostal kezet. Előtte magadért mosol kezet, utána másokért és magadért..

2019. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. jún. 18. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!