Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyáltalán nincs tojásfehér...

Ha egyáltalán nincs tojásfehérje nyákom és hasszúrkálásom akkor nincs is peteérésem? Vagy megtörténhet teljesen észrevétlenül is?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, de nekem sosincs sem nyákom, sem hasszúrkálásom, vettem LH tesztet , megjelent rajta a két csík , de sosem volt pozitív.Akkor nekem nincs peteérésem, vagy észrevétlenül is megtörténhet? Esetleg rossz időpontban csináltam az LH tesztet? Köszönöm a válaszokat !
2019. jún. 18. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megtörténhet :) Csomó mindenki nem érzi.

Ezt a "hasszurkálást" sosem értettem, hogy ez mi lehet. A nyák meg a peteéréstől függetlenül is jelentkezhet.

A teszthez sajnos nem tudok hozzászólni.

2019. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt pozitív LH tesztem, mégis volt peteérésem. Szóval bármi előfordulhat. Biztosat orvos mondhat.
2019. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elso. Hasszurkalas=apro egymas utani tuszuras-szeru fajdalom egy bizonyos teruleten. Legalabbis en ezt neveznem annak. Azonban pl a peteeres nekem nem ilyen. Az kifejezetten rohadt fajo gorcs. Es idegesito.
2019. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tojásfehérje nyakom nekem sincs.

De nagyon erős has szurka van

Ez tényleg mindenkinél más.

Nekem valamikor erős görcs is kíséri a szurkalast.

Eddig akkor volt tojásfehérje nyakom mikor még nem próbálkoztunk.

Azóta nincs

2019. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 khniki ***** válasza:
Nem mindenkinek van tünete, én sem éreztem soha a peteérést. Esetleg még próbáld meg a hőmérőzést, abból kiderül, van-e ovulációd!
2019. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem, peteérésem pedig van, vagyis volt, mert hamarosan jön a babci már kifelé.
2019. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést tettem fel

előző hónapban. Régebben mindig éreztem az ovut, volt fájdalom és nyák is, de az elmúlt 2 hónapban semmi. Nemrég pozitív lett a tesztem. ☺️

5 hkm

2021. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!