Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta menstruálok, ami eléggé rendszertelen. A múlt hónapban rendesen megjött viszont plussz két napig barnáztam, ahogy mindig a ciklusaim végén.A barnázás nekem mindig a ciklus végén van de az elején sosem. Azóta nem voltunk együtt a férjemmel. 5 nap múlva kellene megjönnie,voltak tüneteim fejfájás,derékfájás,ingerlékenység,puffadás,pattanások amik szoktak lenni mensi előtt viszont ma elkezdtem barnázni ami utána kicsit pirossá vált. Ilyen esetben a terhesség miatti barnázás kizárható? Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 18. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy menstruálni fogsz. Nem gondolnám, hogy terhes vagy.
2019. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha általános iskolai felvilágosítás óra óta tudjuk, hogy a terhesség általában legelső és legjellemzőbb tünete a vérzés elmaradása, akkor miért születik minden egyes nap legalább három kérdés arról, hogy a kérdés feltevője rendellenesen jelentkező vérzés miatt rögtön terhességre gondol?...
2019. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es, mert nem figyelnek a felvilagositason sem. 👏👏 Egyebkent ha fennall a terhesseg lehetosege en terhessegi tesztet javaslok nem joslast itt. (ha megis a joslasra adnal inkabb: nem... sztem se vagy terhes)
2019. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű a terhesség, ez a barnázás lehet amiatt is, hogy írtad, eléggé rendszertelen a menstruációd.
2019. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!