Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csak én kombinálok vagy...

Most csak én kombinálok vagy lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Május 23-án vettem be egy esemény utánit, nem jött meg azóta se a menstruációm. Emiatt most 11-én visszamentem hozzá és azt mondta, hogy nem lát terhességet (szerintem ha mégis összejött volna a baba, még túl korai lenne, hogy lássa, nem?). Annyit mondott, hogy a méhnyálkahártyám vastagsága szerint a vizsgálat előtt néhány nappal lehetett ovulációm és aszerint még körülbelül 10 nap van hátra menstruációig.


Napok óta furcsa folyásom van ami nem szokott lenni és abból az állítólagos ovulációból sem éreztem semmit amit máskor. Meg mostanában éreztem olyan mindjárt megjön érzést de nincs semmi. Tesztet még nem csináltam, de szerintetek lehetséges lenne ez?


Javítsátok ki ha tévedek de úgy tudom, hogy nagyon korai terhességnél vastagabb a méhnyálkahártya, pont mint ovulációkor. Vagy nem?


2019. jún. 18. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a folyás olyan fehéres, krémesebb. Nem nagy mennyiség és nincs furcsa szaga sem, már bocsánat.
2019. jún. 18. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak később fog kiderülni, szerintem teljesen feleslegesen rohangálsz dokihoz, mivel a tabit már bevetted, következő lépés az abortusz, azt meg úgyis csak hetek múlva lehetne megcsinálni, különben meg minimális az esélye, hogy terhes legyél.
2019. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem rohangálok és abortusz sem lenne. Engem Nem zavarna egy kisbaba, még örülnék is neki. De mivel a párom még nem annyira szeretné, így bevettem azt a sz@rt. Egyébként az orvos mondta, hogy ha x időn belül nem jön meg, akkor mvismenjeksza.
2019. jún. 19. 06:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet es minden kiderül.


Szerintem amúgy felborultak a hormonok, de egyébként a számítasaid rendben vannak, mikor dokinál voltál még 5 hetes sem voltal ha babát vársz még valóban nem láthatott volna semmit, illetve igen, vastagabb a méhnyálkahártya, epp mint ovuláció után.


Úgyhogy csinálj egy tesztet es kiderül minden mert most csak a találgatás és kételyek vannak, délutáni vizeletből bármelyik legolcsobb teszt is kimutatja már ha babát vársz.

2019. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:

Az esemény utáni tabi mindent felborít, ne csodálkozz, hogy meghülyült a ciklusod. Egyébként nekem pl. 6,2 volt a méhnyálkahártyám 4 hetes terhesen, szóval nagyon vékony, igaz, vérezgettem is, lehet, hogy amiatt volt.

2 héten belül szerintem kiderül, mi a helyzet.

2019. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!