Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hete megkellett szakítani a...

Gabriela.s kérdése:

5 hete megkellett szakítani a terhességem. Az orvos tanácsára Pharmatex kúpot használunk, és úgy döntöttünk, megszakított közösülést alkalmazunk. Szerintetek sikerült becsúszni a terhességnek még ígyis?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kis görcsöm, ma reggel egy pici barnázás, de azóta se semmi!

2019. jún. 18. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem.
2019. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez a "védekezés" nem egy életbiztosítás...
2019. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kúp fogamzásgátló... Elvileg :/
2019. jún. 18. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Az én nőgyógyászom azt mondta h az a kúp nem megfelelő és rengetegen esnek teherbe mellette

Én konkrétan kétszer próbáltam ki és mind a két alkalommal belazasodtam tőle

Először nem voltam biztos benne h attól

De a második után ki is dobtam a francba

Szerintem azt ne eroltesd inkább

2019. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, elméletileg fogamzásgátló. Gyakorlatilag orosz rulett. Keress rá a Phatmatex baba kifejezésre.
2019. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát semmi olyat nem tudunk, ami alapján erre a kérdésre válaszolni lehetne. Az biztos, hogy ez nem megfelelő védekezés.
2019. jún. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

A pharmatex-babák többsége úgy fogant, hogy anya és apa egyáltalán nem védekezett semmivel, de ezt abortusz előtt ciki lenne bevallani, ezért rávágja, hogy pharmatexet használtak, mert senki se tudja ellenőrizni.

Mi a szoptatás alatt használunk pharmatex kúpot. Hormon mentes, recept nélkül kapható, és nekünk bevált.

Mi a termékeny időszakban kombináljuk megszakítással, de sokszor akkor sem. Most 2,5 éve szoptatom a harmadik gyereket, szülés után 5 hónappal kezdtem menstruálni, tehát van peteéresem. A lányom 22 hónapig, a legnagyobbat 14 hónapig szoptattam. Add össze: évekig védekeztünk így. Minden gond nélkül.

Azt tudni kell, hogy a használati utasításban írtakat be kell tartani: 10 perc várakozás, semmi szappan, stb.


Egyébként bírom, amikor olyanok írnak a pharmatexről, akik sose próbàlták, csak valahol valakitől hallották, hogy 30 éve nem vált be.

2019. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
7es: orosz rulettbe se hal bele mindenki.
2019. jún. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Évek óta pharmatexet használunk. Nem lettem terhes. A leírás alapján kell alkalmazni. A nőgyógyászom azt mondta, hogy a "pharmatex-babák" az értő olvasás hiánya miatt fogannak.
2019. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!