Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynositol bevált valakinél?

Gynositol bevált valakinél?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász javasolta (napi 2x), féléves sikertelen próbálkozás után...
2019. jún. 19. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Csodát ne várj tőle. Nem ettől fogsz teherbeesni. Ez arra jó, hogy a szervezeted felkészültebb legyen a terhességre, mivel magas a folsav tartalma. Ám ha pl. genetikai trombózis hajlamod van, akkor nem is tudod hasznosítani a folsavat csak az aktív folátot...
2019. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A normál folsav tablettáról váltottam erre, genetikai trombózis hajlamom nincs.

Szedem lelkesen, aztán majd meglátjuk...

2019. jún. 19. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Leiden mutációra, MTHFR-re és A1298C-re is szűrtek?
2019. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg semmilyen örökletes genetikai betegségem nincs, a vérképem folyamatosan teljesen rendben van.
2019. jún. 19. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Néztek ilyeneket vagy nem? Trombózis panelnek hívják, nincs köze a vérképhez. De persze nekem mindegy. Csak megjegyeztem, hogyha ilyen van, amit csak ezzel a vizsgálattal lehet kiszűrni, akkor csak az aktív folát jó és a folsav nem. Nézz utána, mert a folát a babának is kell, nem csak azért h te jól érezd magad a terhesség alatt! Van aki át tudja alakítani a folsavat foláttá, van akinek közvetlenül folátot kell szednie.
2019. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leiden mutációra szűrtek, az negatív lett...

De megnézetem mindenképpen, köszönöm a választ!

2019. jún. 19. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem elég. Én Leiden és A1298C normál vagyok és MTHFR heterozygota - és ott már csak a folát játszik és terhesség alatt vérhígítót kell adni..
2019. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!