Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Nálam miért nem működik az ovulációs teszt?

Múlt hónapban kezdtem tesztelni, de egy alkalommal sem volt pozitív. Ebben a hónapban már a menzeszem még el sem múlt, de már elkezdtem a napi 2 tesztet amit az ajánlott mérési napoknál napi 3-4-re emeltem. Úgy csinálok mindent, ahogy javasolják de már megint ott tartok, hogy megjön a következő menzeszem, de a teszt folyamatosan negatív volt LH-re. Azt mutatja rajta, hogy a halvány második csík is negatívnak számít. Nah nekem olyan negatív a teszt, hogy a második vonal még halványan, mutatóba sem jelent meg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ovuláció, menzesz, mérés, teszt

jún. 22. 18:27  Privát üzenet  

A válaszok
Nem mindenkinek van ovulációja...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 22. 18:30 Privát üzenet
Amúgy igazán pozitív nálam sem volt, csak erősödött egy darabig, aztán hirtelen halvány lett.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 22. 18:34 Privát üzenet
Nekem 4 éve a one stop mutatta h pozi, most nem, halványabb volt mint a kontroll, ma teszteltem pozit. :)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 22. 18:37 Privát üzenet
Ja és 4 éve is teherbe estem amikor szépen mutatta a teszt.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 22. 18:37 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Milyen tesztet használsz? A one step nekem se lett soha egyértelmű pozitív, csak erősödik közel egyformára, aztán elhalványul.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 22. 18:51 Privát üzenet
khniki nevű felhasználó válasza:

Vagy rossz minőségű a teszt, vagy nem volt ovulációd.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 22. 19:28 Privát üzenet
Nem volt peteérésed. Nekem ez volt májusban. Szeremcsére 10 eve mindig megérzem a peteérést. Es elég ritkán de előfordul, hogy nincs. De olyankor nekem a menszesz is 2 hetet késik.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 22. 20:38 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez az ovu teszt pozitívnak számít?
Első hónap Clostilbegyt szedése mellett 11. ciklusnapon szép,17mm-es domináns tüsző.14. napon még mindig egy csíkos az ovuteszt. Elképzelhető, hogy nem reped meg? Mit tegyek?
Ovulációs teszt kérdés?
Miért halvány pozitív az ovulációs teszt végig a luteális szakaszban?
Pozitívnak számít az ilyen ovulációs teszt?
Melyik pozitív?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!