Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Köztes vérzés, mi az oka?

Köztes vérzés, mi az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom, hogy sok hasonló kérdés van itt, de szeretném a véleményetek kérni, hátha más is járt már így. 25 éves vagyok, párommal már majdnem 1 éve próbálkozunk a babával. Eddig nem igazan jött össze, jártam endo dokinál is, csak a tsh volt 2,3 amire adott gyógyszert meg szedtem vitamint is. Nos, a kérdésem, hogy szépen beállt s menstruációm a vitamintól 31-32 napra, majd abbahagytam megjött 21 napra. Az utolsó menstruációm június 9. Erre most, ra 14 napra enyhe vérzésem van, előtte való nap pedig fajdogal a hasamalja, de nem intenzíven. Csináltam tesztet ma reggel, igazából annyira halvány pozi, hogy olyan mintha ott se lenne... lehet már be képzelem. Volt már olyan akinek így jelzett a baba? Szeretnék dokihoz menni, csak érdekelne ki mit gondol. Köszönöm a válaszokat :)

2019. jún. 23. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Még csak kb most van ovud ! Terhes nem lehetsz ! De fura hogy egyes doki gyógyszert adnak ekkora tsh ra nekem 2,5 és azt mondtak hogy tökéletes és most teszteltem pozi
2019. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!