Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Köztes vérzés, mi az oka?

Sziasztok. Tudom, hogy sok hasonló kérdés van itt, de szeretném a véleményetek kérni, hátha más is járt már így. 25 éves vagyok, párommal már majdnem 1 éve próbálkozunk a babával. Eddig nem igazan jött össze, jártam endo dokinál is, csak a tsh volt 2,3 amire adott gyógyszert meg szedtem vitamint is. Nos, a kérdésem, hogy szépen beállt s menstruációm a vitamintól 31-32 napra, majd abbahagytam megjött 21 napra. Az utolsó menstruációm június 9. Erre most, ra 14 napra enyhe vérzésem van, előtte való nap pedig fajdogal a hasamalja, de nem intenzíven. Csináltam tesztet ma reggel, igazából annyira halvány pozi, hogy olyan mintha ott se lenne... lehet már be képzelem. Volt már olyan akinek így jelzett a baba? Szeretnék dokihoz menni, csak érdekelne ki mit gondol. Köszönöm a válaszokat :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, ovuláció, peteérés, !köztes vérzés, pecsételés

jún. 23. 21:47  Privát üzenet  

A válasz
Még csak kb most van ovud ! Terhes nem lehetsz ! De fura hogy egyes doki gyógyszert adnak ekkora tsh ra nekem 2,5 és azt mondtak hogy tökéletes és most teszteltem pozi

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 23. 22:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beagyazodas? Vagy köztes verzes?
Köztes vérzés utalhat terhességre?
Ha a megvonásos után köztes vérzés jelentkezett és volt is ami gyengíthette a hatását, akkor tuti nem hatott?
72 órás esemény utáni tabletta után amit kb 48 órán belül bevesznek és köztes vérzés is volt eddig, holtbiztos hogy nem alakul ki terhesség?
Fogamzásgátló szedése mellett köztes vérzés jelezhet terhességet?
3 napos köztes (ovulációs) vérzés alatt lehetséges termékenység?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!