Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x epil terhességi gyorstesz...

Az x epil terhességi gyorsteszt mennyire mutat biztosat?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne a válasz
2019. jún. 24. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A pozitív mindig biztos, a negatív csak akkor, ha a tüszőrepedés óta eltelt legalább 2-3 hét.
2019. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha napokkal vagy hetekkel mensi előtt tesztelgetsz, akkor semennyire.
2019. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pénteken még barnás folyásom volt ugye előtte mensi

És szombaton volt

2019. jún. 24. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi volt szombaton? Szex vagy a teszt?
2019. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
🙈 Tehát... Menstruáltál, szombaton szexeptél hétfőn pedig tesztet csináltál???
2019. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez állt össze a leírtakból, de ez akkora baromság, hogy gondoltam adok neki egy esélyt és visszakérdezek.
2019. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira hihetetlen nekem az ilyen. Nem árt ha tisztában vagy azzal, hogy is működik a női test mielőtt szexelsz. Ha sikerül is a terhesség neked egyetlen teszt sem fogja kimutatni, csak miután a következő esedékes menstruációd kimarad. Vannak olyan dolgok, hogy megtermékenyülés, beágyazódás és társai. Ezeknek idő kell. Annak is idő kell, hogy a HCG elkezdjen termelődni, amit a teszt konkrétan kimutat. Ha szexelsz és nem vedekezel esemény utáni tablettát kellene bevenni, nem tesztért rohanni, mert nem létezik olyan teszt ami ilyenkor bármit is képes kimutatni.
2019. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!