Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam, a mellem...

Mára nem vártam, a mellem tegnap elkezdett fájni, ma fokozódott. Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

Mensi előtt 1 nappal fáj a mellem, innen tudom h pontosan másnap megjön. Ma fokozódott a feszülés, pedig a mensi napján el szokott múlni.

Igazából reménykedni nem merek már babában.

Mindig krémes folyásom szokott lenni,ebben a hónapban egy kicsivel vizesebb volt, ma full száraz vagyok.

Vélemény?

Szerencsére még nem jött meg


2019. jún. 24. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
tesztelj.
2019. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem errol nincs velemenyem, ellenben hasonlo tanácsom lenne, mint az elso valaszadonak. Teszteljel. 🤦‍♀️
2019. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Ez a tapasztalatom. Menzesz és terhesség esetén is voltak ilyenek nekem.
2019. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Félek tesztelni, sokat csalódtam már. Szerdán veszek tesztet ha úgy alakul

2019. jún. 24. 21:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretsz tesztben csalodni, akkor varj meg par napot es utana tesztelj. De nekem pont ilyen volt mikor teherbe estem.
2019. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A teszt nem változtat azon, hogy terhes vagy-e, de biztosabban megmutatja, mint az itteni válaszok.
2019. jún. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Tesztelni félsz. De ha itt azt írjuk hogy "hú szerintem baba" de mégsem az jobb? Vagy ha azt írjuk (ami az igazság) hogy lehet ez is, az is, akkor jobb? Nem értem. Teszt és megtudod. A közönségtippeltetés nem ment meg a csalódástól.
2019. jún. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött.. Ismét
2019. jún. 25. 07:52
 9/15 A kérdező kommentje:

Pár nappal ezelőtt volt pár csepp vérzésem, azt hittem beágyazódás..

Tegnap pisi közben valami mintha kiesett volna a hangokbol ítélve, értitek. Mára meg megjött.

Lehet hogy korán elvetéltem, vagy csak beképzelem?

2019. jún. 25. 08:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehetett az is, csak valami miatt nem tudott beágyazódni rendesen. Van ilyen, nekem is volt. Brutál beágyazódási tünetek, nagyon fájt, rohantam az orvoshoz, aki azt mondta, az lesz, de sajnos nem maradt meg.
2019. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!