Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék vagy még csak...

Terhes lennék vagy még csak "nem állt vissza" a ciklusom?

Figyelt kérdés

9 hónapja szültem. Szülés után 7 hétre megjött a menszeszem. Mivel a gyerek nem szopott így fogamzásgátló tablettát irattam. Múlt hónapban abba hagytam és 8 napja késik. Késés 4. napján teszteltem akkor negatív volt.

Megszakításos "védekezés" volt, szóval az esély meg van rá, de szerintem azt már kimutatta volna a teszt.

Mennyi idő késés után menjek orvoshoz?


2019. jún. 25. 12:24
 1/2 anonim válasza:

Szia. Ez idő alatt már beallt a menstruációd?! Napra pontosan (+-1-2nap) szokott jelentkezni? Szerintem csinálj még egy tesztet az a biztos :) ha negatív és még mindig nem jelentkezik akkor szerintem mehetsz is a dokihoz!

Ne parazz biztos nincs semmi gond :)

2019. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyógyszer mellett igen pontos volt.
2019. jún. 26. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!