Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rèszleges vagy teljes mola...

Rèszleges vagy teljes mola terhessègnèl ki nem várta meg a 6 hónapot?

Figyelt kérdés

Mennyit vártatok? Természetesen miután nulla lett az eredmény. Nagyon megosztó,hogy mennyi időt kell kihagyni.

Igazából nem is értem,ha minden rendben, akkor miért kell ennyit várni? Persze az is más,ha valaki esetleg gyógyszert vagy kemot kapott rá. Ott értem,hogy több idő.


2019. jún. 25. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert növeli az esélyét egy újabb ilyen terhességnek, ha nem vársz eleget. Ezt akarod?
2019. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebben alakul ki ismét ilyen terhesség ha nem vár a szervezet. Ezért kell ennyit várni. Persze lehet rizikózni, csak nem éri meg.
2019. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért növeli meg az esélyèt? Próbáltam kutatásokat keresni erről,de nem találtam.
2019. jún. 25. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb elfogadni, amit az orvosod mond? Tudom, hogy kva nagy divat visszautasítani vizsgálatokat, ajanlásokat, császármetszést, oltást mert gyógyszerlobbi meg az orvos biztos siet bulizni. De azért na.
2019. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kutatást keresni, az orvosodat kérd meg szépen, hogy magyarázza el. Sokkal biztosabb mint neten összeolvasni bármilyen szirszart! Nem azt kell keresgélni a neten, hogy mire alapozva NE hallgass a dokidra. Leülsz vele és megkéred, hogy segítsen megérteni mert nem tudod elfogadni magyarázat nélkül. Nem fog csúnyán nézni, hidd el!
2019. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kèrdeztem,de nem adott magyarázatot.

Járok vizsgálatokra, betartom amit mond,de erre nem kapok választ.

Ő kérdezte, hogy mit olvastam ezzel kapcsolatban a neten?!

Elfogadok én mindent,ha van értelmes válasz.

2019. jún. 26. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt elég jól le van írva: [link]
2019. jún. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!