Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nemvárt utáni reggel...

Akinek nemvárt utáni reggel még negatív volt a tesztje és terhes volt, majd baba is lett belőle, hányadik napon lett először pozi?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 29. nap estéje és ma reggel negatív volt. A hőm fent van...
2019. jún. 29. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel másfél hét után (előtte 4 nappal teszteltem, az még negatív volt), a másodiknál 4 nap után.
2019. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3.napon lett nagyon halvány pozi. Ma nar 5eves elmúlt. :)
2019. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha most azt írom hogy a következő napon, az Rád nézve nem számít, mert lehet hogy Neked a 4. napon lesz. Ahogy itt olvasható nap mint nap, van akinek menzesz előtt 5 nappal, másnak nem várt napján, másnak késés 1., 2., 3., 4. vagy 5. napján lesz. Biztosan olvastál ilyesmit hetvenezerszer.
2019. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell lehurrogni a kérdezőt, aki hasonló cipőben van azt érdekli.


Attól is függ milyen érzékeny a teszt, meg mikor volt peteérés, hány nap alatt ágyazódott be... Sajnos nem emlékszem pedig 3x már végigcsinaltam

2019. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
4, én háromszor voltam hasonló cipőben, azaz nem jött meg. De tudtam jól, hogy Netező Marcsa és az én szervezetem között SEMMI kapocs nincs, ezért nem is kérdeztem sutaságot. De tudom itt bármit lehet kérdezni, attól még a VALÓDI hasznos válasz ha leírod az igazat, nem az ha beírod hogy "nekem 2. nap". Mert ezzel nem segítesz, nem írod le hogy működik ez a dolog, hogy ne várja kérdező hogy juhú akkor nekem is 2. nap.
2019. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm többiek a választ! Rosszindulatú negatív majmok meg tuti minden kérdésnél előjönnek! A válaszuk számomra nem hasznos. Lehet jönni pattogni a magas lóról, szájkarate nem érdekel ;)
2019. jún. 29. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán kellett volna megjönnie, de nem jött meg teszt negatív. Majd hétfőn teszteltem újra , az már pozitív lett!!!! Kisebb is a baba uh alapján 1 héttel.
2019. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú gratulálok! Én is várok most kb egy hetet a következő tesztig.
2019. jún. 30. 12:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel csak 6 nap késés után, mint kiderült 1 héttel később fogant. Most a másodikkal a nemvárt napon már pozi volt, pont középidőben fogant 🙂
2019. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!