Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet még terhesség?

Ez lehet még terhesség?

Figyelt kérdés

Ma kellene megjonnie. Általában 30 napos ciklusaim vannak. Ma viszont reggel észrevettem, hogy (bocs ha undi leszek) ilyen tojásfehérje állagú cucc van vékony csíkban a bugyimon, olyan állagú, mint peteereskor, csak ez olyan nagyon nagyon halvány rózsaszínes - barnás volt. De ha nem fehér bugyi lett volna rajtam, észre sem veszem, hogy ilyen a színe, annyira gyengén volt rozsaszin. Babát tervezünk a férjemmel, ezért a kérdés. Bár tudom a szívem mélyén, hogy valószínűleg ez a kezdődő menzesz, csak furcsa, mert nem igy, ilyen nyúlós cucc folyassal szokott kezdődni. És baromi pici mennyiség volt. Azóta pedig semmi. Ez reggel fel7-kor volt.

Volt valaki így, hogy a szervezete emlékezett, hogy mikor kellene megjonnie, de mégsem jött meg, hanem terhes volt az illető?

Legyszi ne savazzatok,sosem voltam még terhes, nem tudom mik lehetnek a korai jelek.



2019. júl. 1. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Ez nagyon ké5esélyes, inkább tesztelj holnap reggel egyet!
2019. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
* kétesélyes
2019. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát ha ma nem jön meg, vagy esetleg még holnap sem, akkor holnapután tesztelek. Csak rettegek az egy csíktol 😕.
2019. júl. 1. 12:50
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Rettegés helyett nőjj fel.
2019. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Felnőttem! Csak a sok sikertelenség az embert bizalmatlanna teszi. Egyébként "szeretem", mikor egy nő vágyik a babára és mindet megtesz az áldott állapotert, lelkileg rottyon van, mert minden erőfeszítés ellenére nem jön össze, akkor jönnek az ilyen "kedves" Kommentelok, akik belerugnak abba, aki már alapból a padlón van. Szóval köszi a bunkó megnyilvanulast, utolsó!
2019. júl. 1. 13:39
 6/21 anonim ***** válasza:

Elhisszük, hogy nagyon vágysz rá!

De! Egy teszteléstől rettegni, csak mert csalódás okoz? Jobb tudni, mint nem tudni!

Ha esetleg terhes vagy és vérzést tapasztalsz, akkor irány az orvos.

Mindazonáltal én a saját tapasztalataimból azt mondom, hogy ez menses lesz. 3terhességem volt, egyszer nem volt barnázás, csak ha a mensesem is megjött utána.

2019. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért tartom feleslegesnek a tesztet, mert én is menzeszt sejtek sajnos. Csak furcsa volt az egész, mert nem így szokott kezdődni, ezért merült fel benne a kérdés.
2019. júl. 1. 14:03
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem volt bunkóság. Attól mert te nem tudsz róla, van egy állapotod. Vagy terhes vagy vagy nem. Tegyük fel, nem vagy az. Attól mert nem mersz tesztelni, nem mersz szembe nézni a tényekkel, attól még ez az állapot nem fog megváltozni, és nem leszel terhes, csak azért mert te rettegsz...

Az is megoldás, hogy egyáltalán nem tesztelsz, csak ha elkezded magad furán érezni..(egy nyúlós nyák, még magában nem furcsa, főleg menzesz előtt, mikor vizet veszít a szervezet...)

2019. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Miben merül ki, hogy mindent megtesztek érte? Sokszor együtt vagytok vagy volt kivizsgálás is? Egyáltalán mióta nem jön?
2019. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, sosem így kezdődik a menzeszem, hanem egyből el kezd dőlni a vér.

Utolso! Szedek terhes vitamint, voltunk szakembernel aki tanácsot adott, hogy etkezzunk, hogy hamarabb osszejojjon, én szénhidrát diétát csinálok pl. És emellett gyakran vagyunk együtt, ahogy eddig is, mikor még nem akartunk babát.

2019. júl. 1. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!