Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez, hogy X teszt jó, Y...

Mi ez, hogy X teszt jó, Y teszt nem jó?

Figyelt kérdés

Egyesek annyira akarnak gyereket, hogy már 9. dpo-n tesztelgetnek és itt szidják, hogy ez vagy az a teszt egy f¤s, mert nem mutatja. De mit kellene mutatnia?

Full olcsó, vaterás one step teszttel teszteltem mindkét terhességemnél és előtte is próbálkozásnál. Amikor egy csík volt, negatív volt a teszt, amikor meg terhes voltam, akkor jól kivehető második csík volt a tesztcsík helyén.

Nem értem, miért esik egyeseknek nehezére a teszt értelmezése? Ha nagyítóval kell keresni, akkor az negatív. Vagy korán tesztelt vagy nem terhes.


2019. júl. 2. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Az tesztel a 9.dpo-n,akinek más dolga sincs.
2019. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Van, amikor jogos. Például a szürke csíkos tesztek.


Vagy azok, amik késésnél sem feltétlenül mutatják, más tesztek pedig már igen.

2019. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De a szürke csík a a reagens helye. Akkor tekinthető pozitívnak, ha rózsaszín vagy pirosas a tesztcsík, azaz van ,,színe".

Meg a másik kedvencem, amikor fullra eláztatja. Attól nem lesz ,,terhesebb", basszus.

2019. júl. 2. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Egyesek úgy csinálnak, mintha attól a kva teszttől lennének terhesek.

Öröm lehet velük a szex is....

2019. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a photoshopolt terhességek a kedvenceim. A múltkor az egyik kérdező addig szerkesztgette fekete-fehérben a fotót, hogy kijött rajta egy vízszintes csík is.
2019. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De komolyan, ez már valahol betegség! Ha valaki nagyon vágyik gyermekre és beképzeli magának, beleéli magát, hogy terhes, nyilván úgyis rájön idővel, hogy nincs baba, akkor az a csalódás jobb? :(
2019. júl. 2. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem arról szól, hogy jobb-e vagy nem jobb. Ez egy teljesen normális érzelmi reakció, nagyon is emberi, hogy az illető vár vmire és esetleg ideig-óráig megadatik neki a remény, amiből egy kicsit töltekezeik. Aztán, ha tényleg terhes, örül tovább, ha nem, akkor csalódik, majd feláll: új hónap, új remény. Mindenkinek lehet ilyen téma az életében, egyeseknek a baba, másoknak egy vizsga, vagy egy párkapcsolat, stb. Hányszor hallom én pl nőktől, hogy azon izgul, felhívja-e a férfi, aki tetszik neki, vagy sem, és hálás minden jó szóért, vagy tapasztalatért, hogy kinek hogy volt, meg hogy milyen jelek vannak és mire utalnak stb. Szerintem nem szabad kritizálni senkit, mert egy témára jobban rápörög, mint mondjuk mi tennénk. Igazából nem árt vele senkinek, és valószínűleg ez egy pszichikai megküzdési mechanizmus egy vélt vagy valós sikertelenség kapcsán. Biztos vagyok benne, hogy mindenkinek van olyan terület az életében, ahol ez előjön, csak az ember saját magán kevésbé veszi észre (értem ez alatt magamat is).
2019. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!