Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni?...

Mikor érdemes tesztelni? Egyáltalán érdemes-e?

Figyelt kérdés

Fogamzásgàtlót szedek, kimaradt egy szem, a harmadik hét elején (16. nap azt hiszem), másnap pótoltam. Ugye ilyenkor normális esetben nem kéne szünetet tartni a betegtájékoztató szerint, de buta voltam, a hét végén automatikusan elkezdtem a szünetet, utána kaptam észbe, hogy nem kellett volna.

(Igen, tudom, buta voltam, családi tragédia történt pont akkor, borzasztó szétszórt voltam/vagyok, nem mentség egyik feledékenységre sem. Utólag màr mindegy.)

A kimaradt gyógyszer előtt 2 v. 3 nappal voltunk együtt, szóval az esély megvan... Viszont mivel a harmadik hét legeleje a felejtett, talán kisebb az esély (második héten ugye nincs baj, ha egy felejtődik el, és pótolja az ember).

A szünet alatt véreztem is, igaz, hogy keveset, csak alig egy napig + barnázás, de ilyen máskor is szokott lenni, ha nincs hiba, a dokim szerint normális, belefér, ha nem "rendesen" vérzek.


A szünetben a megjövetel előtt nem csináltam tesztet, mert akkor túl rövid idő telt el, úgyse mutatott volna semmit.

Most utólag nem tudom, hogy érdemes-e egyáltalán, vagy ha picit is megjött, akkor nem csúszhatott be baba? Vagy hogy mikor érdemes egyáltalán tesztelni. (A gyógyszert szünet után újra kezdtem szedni normálisan.)


2019. júl. 4. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne okold magad, mással is előfordul, főleg nagy lelki trauma után.


Megnyugtatásképp én azt javaslom tesztelj, 400 ft a Facelle, a rossmannban van.

2019. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mikor érdemes tesztelni? A gyógyszer miatt nincs menzesz, amihez igazodhatnék.
2019. júl. 4. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Aktus után 15-20 nap.
2019. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!