Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellet volna megjönnie...

Nini 27 kérdése:

Tegnap kellet volna megjönnie ma teszteltem és negativ. Szerintetek? 😪

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak terhesség lehet. ezer más oka van még.
2019. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi szerintünk? Valszeg nem vagy terhes, majd holnap reggel megjön. Mi mást kellene még gondolni?
2019. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem megjön. Vagy terhes vagy és holnapután pozitív lesz.

Naponta van ugyanez a kérdés, miből gondolod hogy neked mást fog írni bárki mint az ezerhatszáz ugyanilyen kérdésre?

2019. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál 6 nap késés után lett csak pozitív a tesztem, mint kiderült 1 héttel később fogant, mára már 2 éves "nagylány" 🙂
2019. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kérdezek elvégre ezert van ez az oldal és ne haragudj hogy tudatlan vagyok első baba projekten vagyunk és csak segítséget szerettem volna hogy attól még lehetek terhes mivel sosem késett mindig pontos volt a menszi!!
2019. júl. 4. 14:40
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg nem vagy terhes.
2019. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen, azért van az oldal, hogy kérdezzenek az emberek. De nem azért, hogy feltedd a kérdést, milyen színű az ég.
2019. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben bocsánat én csak árra voltam kíváncsi hogy attól hogy negatív lett a teszt lehetek e még terhes... el nézést
2019. júl. 4. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Ne kérj elnézést , sok itt a gyökér akinek nincs jobb dolga mint bunkón válaszolni mert erre izgulnak .


A késés nem jelent minden esetben terhességet

Ha terhes is vagy de a teszt negatív akkor később volt ovu

Légy türelemmel ha pár napot késik és végül nem jön meg akkor a teszt is előbb utóbb pozitív lesz

Ha marad negatív és menzesz sincs akkor irány a doki mert más gond lehet

Mindenki más van akinek korábban pozitív a teszt akár nem várt után , van akinek meg csak egy héttel utána .

Sok sikert

Várj pár napot

2019. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Azt javaslom a legjobb indulattal, mielőtt feltennéd a kérdésed, írd be a keresőbe amit szeretnél megtudni, és csak azután tedd fel, ha nincs olyan kérdés. Megkíméled magad egy csomó munkában megfáradt fotelmegmondótól :)

Nem vagy terhes.

Szép napot!

2019. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!