Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ovuláció után vagyok 10 nappal. Csináltam terhességi tesztet, akkor nem mutatott semmit és kidobtam. Majd másnap kíváncsiságból megnéztem és kettő csík van rajta. Szellemcsík lehet vagy mire gondoljak?

júl. 4. 21:34  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Időntúl nem értékelhető. Csinálj a nemvárt napján reggel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont júl. 4. 21:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

# 2/13Időpont júl. 4. 21:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben! Már nagyon szeretnénk ,hogy sikerüljön :)

# 3/13Időpont júl. 4. 21:42 Privát üzenet
Időn túli teszt sajnos nem értékelhető :( 2-3 nap múlva tesztelj ujra :) minden jót nektek!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont júl. 4. 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen :) megírom,hogy mi lesz az eredmény.

# 5/13Időpont júl. 4. 21:45 Privát üzenet
Ez fastest-röl rendelt teszt, ugye? Mert nekem azok mindig így néztek ki, átvertek, nagy csalódást okoztak. Szellemcsíkos sz.r az összes, soha többet nem rendelek onnan, rossz termékek. (Az ovutesztek sem voltak sosem pozitívak, mikor már más típusúak igen.) De persze attól még lehet pozitív pár nap múlva a teszted, drukkolok!

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont júl. 4. 21:53 Privát üzenet
Korai tesztelni, kései látni valamit rajta.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont júl. 4. 21:58 Privát üzenet
Ez a teszt sokszor ilyen időn túl sajnos. :/ Drukkolok.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont júl. 5. 07:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Movo terhességi teszt a Dm-ből. Már alig várom :) ez a 3. hónap ,hogy próbálkozunk, remélem sikerül .

# 9/13Időpont júl. 5. 15:25 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Mizujs?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont júl. 8. 19:10 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Junius 20-án lehetett kb peteérésem, aznap és másnap voltunk együtt a párommal.6 nappal vagyunk utánna,20-tól hetfőig (24-ig) minden nap együtt voltunk. Mennyire esélyes hogy baba lett?
Érdemes még tesztelni? A naptár szerint 1-8 ig voltak termékenynapjaim. Voltunk is együtt a párommal.20-a vártam. Elotte 1 nappal barnázás lett, még aznap este megjött, másnap...
Baba beágyazòdással kapcsolatban,10 nappal a mensim előtt babarózsaszín folyasom volt, másnap szédülés kerülgetett a munkahelyemen, hányás hányinger a bal mellem udvara...
Nemvárt előtt 1 nappal halvány pozitív teszt, másnap óramű pontossággal megjött. Hibás lehetett a teszt? Van ilyen?
A barátnőmmel lefeküdtünk, védekeztünk és nem szakadt ki a gumi meg másnap megjött neki. az aktus után 9-10 nappal hányingere volt, Lehet, hogy terhes?
Ha a menstruacióm megjövetele előtt egy nappal szeretkezek valakivel és teherbeestem akkor másnap már nem kell megjönnie?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!