Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus közepén lehet halvány...

Ciklus közepén lehet halvány pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Valamint az alkohol a szervezetben befolyásolhatja az eredményt?
2019. júl. 6. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Lehet pozitív a teszt, nem törvényszerű,hogy félidőben legyen pé. Alkohol nem befolyásolja az eredményt.
2019. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Az is okozhat ilyet, ha épp peteérésed van. Nekem is ez volt, aztán 2 hét múlva újra halvány pozitív lett. ;)
2019. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nem is lesz erősebb magyarán??
2019. júl. 6. 22:15
 4/7 A kérdező kommentje:
2019. júl. 6. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkabb negativ...
2019. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj két nap múlva, akkor már erősödni fog, ha pozitív. Egyenlőre nem tudom eldönteni...
2019. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, végül kiderült, hogy az ovulációt megelőző LH-csúcs tévesztette meg (LH és HCG szintje, ha kellően magas, keresztreakciót adhat a másik típusra gyártott teszten). Tesztelj egy pár nap múlva újra, ha erősödik, akkor terhes lehetsz! :)
2019. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!