Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo, vaterás teszt negatív...

12. dpo, vaterás teszt negatív, előző nap facelle teszt is negatív, viszont eddigi ciklusok során nem tapasztalt furcsaságok vannak most (Mellfeszülés, hasfájás, szárazság) Szerintetek reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A női menstruáció okoz meglepetéseket. Sok ilyen kérdés van. Van akinek bejon van akinek nem. Menjél szeretkezz az uraddal egy jót és ne görcsölj...
2019. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha megvárnád, hogy kimaradjon..Lehet belőle bármi.

Tudom, nehéz, mi lassan 3 éve próbálkozunk, de ezzel feleslegesen ne stresszeld magad. Mert ha most pozitívat mutatott volna, aztán mégis megjött volna időben, akkor az nagyon nagy csalódás lett volna..nem?!


Biztosan tudod, hogy mikor volt ovu?

2019. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvileg 25-én volt ovu. Nagyon bíztam ebben a hónapban, mert sosem szokott feszülni a mellem, illetve kivétel nélkül minden hónapban bő, krémes folyásom van, most meg csontszáraz vagyok.
2019. júl. 7. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

De most miért kell erre ennyire rágörcsölni? Még nem is késik, mit vársz?

Ha 25-én volt ovulációd, akkor még jövő kedden esedékes a dolog.

2019. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, elszomorítottak a negatív tesztek. Sokaktól hallani, hogy 9-10. dpo már pozitív.

Próbálok még reménykedni....

2019. júl. 7. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Máskor meg késést követően még egy hétig negatív vagy csak nagyon-nagyon halvány...

Lehetett spontán ovud később is, abból is lehet baba.

Én pl. menstruáció alatt fogantam. :D

2019. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reménykedünk aztán meglátjuk.
2019. júl. 7. 12:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Pici rózsaszín folyást láttam most a wc papíron törlésnél. Na, ez most végképp elbizonytalanította... Volt ilyen esetleg valamelyikőtöknek már?
2019. júl. 7. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, ez lehet ritka esetben a beágyazódás jele is! Nekem egyszer volt, mégsem baba lett. Amikor pozitívat teszteltem, pont olyan volt minden mint menzesz előtt szokott lenni.
2019. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod!
2019. júl. 7. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!