Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudna segíteni valaki olyan...

Tudna segíteni valaki olyan aki úgymond "iskolás korában" lett várandós?

Figyelt kérdés

Érettségi után szakmába kezdtem. Belekezdtem egy 3 éves képzésbe.

Jelenleg utolsó éves vagyok.

2020 áprilisában végzek.

Igyekeztünk a párommal mindig körültekintőek lenni, ezért sem értem hol késik, már 10 napja.

Teszteltünk is x-epillel, (tescos...) de mindkettő negatívet mutatott. Egy ideig megnyugtatott, de azóta se jött meg, és mindig rendszeres fix menstruációm volt.


Az is aggaszt, hogy nem régiben volt egy 2 napos pecsételő folyásom, vérzésem. Rózsaszinű vér, enyhe alhasi fájdalommal.


Holnap megyünk a párommal nőgyógyászhoz,mert tudni szeretném mi áll a háttérben. Nem érzem fel lennék fázva vagy bármi. Kezdem aggódni az iskola miatt is. Hogy fejezem be ha véletlen terhes vagyok?

Utolsó tanévem hátra van, gyakorlati munkával.

Jelenleg 21 éves vagyok.


Valaki tudna nekem tapasztalatokat mesélni?


2019. júl. 7. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen csak akkor kezdj el gondolkozni ha valóban terhes vagy. 2 negatív teszt után ezt kétlem, kivéve ha később fogant. Viszont számtalan ok miatt maradhat ki a menstruáció. Idegeskedni a babával kapcsolatban dönteni elég lesz ha biztosan terhes vagy.
2019. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen aggódsz. Ha két teszt is negatív, akkor nem vagy terhes.
2019. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon pontosan jön meg mindig, de volt 2x is, hogy egy ill. két hónap komplett kimaradt.
2019. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez az hogy 2 negatív teszt után esélytelennek kellene legyen. De még sem jelentkezik. Gondoltam már a strandra, 3-szor voltunk múlt hónapban, meg mindenre.
2019. júl. 7. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg felfáztam-e. Bármire.
2019. júl. 7. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9 nap késés után lett nagyon halvány pozitív a tesztem később fogant a baba valószìnű extra peteérésem lehetett.De ennek nagyon kicsi az esélye.

Az is lehet, hogy az idegeskedés miatt késik.De úgyis kiderül holnap addig ne idegeskedj ezen

2019. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 k.sz1995 ***** válasza:
Nekem is volt olyan parszor, hogy egy honap kimaradt,ne aggodj. Bar amiota nemi eletet eleg max egyszer. Szamos oka lehet a menzesz kimaradasanak. Ha pedig kisbabst varsz megfogjstok oldani, hidd el. Utolso az az nem is olyan szornyu helyzet, akkor mar a celegyenesben vagy :) Majd irt meg mi lett a vege.
2019. júl. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!