Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jún 22 voltam egyutt paromal...

Jún 22 voltam egyutt paromal akk volt termékenynapom! 1 hete szurkálást érzek hasamba hüvelyembe nyilalló fájdalom! Méhszájam jobboldalt fent van ma már else értem! Mellem eres fehér pöttyös! Lehet baba?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Anélkül csak találgatni lehet, de aki szexel annak nyilván lehet baba.
2019. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok terhes, ugyanilyen tüneteim nekem mindig vannak, attól eltekintve, hogy méhszájig nem szoktam felnyúlkálni magamnak...

Szóval vagy lehet baba, vagy nem. Majd menstruációkor/vagy annak hiányában kiderül.

2019. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nyúl fel valaki a méhszájáig? Ez tuti nem normális dolog.



Lehetsz terhes. De csak a lényegi info nem volt benne a kérdésben: késik-e, csináltál-e tesztet. Ezekre válaszolj, aztán ne tedd fel többet a kérdést, mert okafogyottá válik.

2019. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jul 1-2 re vártam de nem jott meg ! Es menszesz elött mellem nagyon fajni szokot de most nem fájt ! Csak a mellbimbóm érzékenyebb es hegyeseben áll
2019. júl. 8. 12:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Tesztet meg nem csinaltam ! Nem merek
2019. júl. 8. 12:54
 6/14 anonim ***** válasza:
El kell menni venni egy tesztet, gyógyszertár, DM vagy Rossmann. Miért nem csinálod?
2019. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mersz.....mert ha itt azt írjuk hogy szerintünk terhes vagy akkor megnyugszik?!?
2019. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
* megnyugszol
2019. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mar kimutatná teszt !? Milyent vegyek nekem ez a első ilyen alkalom edig mindig vigyáztam vigyáztunk ! Azert félek mert Alt iskolás gyerekori szerelmemel ujra ossze sodort élet 1 sőre meg tálaltunk kozos hangot marciusba volt es korainak erzem nagyon milesz ha meg tudja es meg ilyed ! 26 eves a fiu ! En meg elvetetni nem akarnam
2019. júl. 8. 12:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Kimutatja. Facelle márka, Rossmannban kapható.
2019. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!