Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt? Többi lent.

Facelle teszt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már késik egy napja (nem szokott egy napot sem), ezért csináltam egy facelle tesztet reggel, viszont nem az első vizeletből, hanem a másodikból sikerült. Egyértelmű negatív. Hány nap múlva érdemes új tesztet csinálni? Kérem csak az írjon, aki érdemben tud válaszolni, köszönöm :-)
2019. júl. 10. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

1 vagy 2. Ezen felesleges megvitatni bármit, nyilván mindenfajta teszt olyan, hogy egyik nap még hómező, kövi napon már van valami halványka, rákövin meg kicsit erősebb és így tovább. Lehet hogy holnap már látszik valami de lehet hogy csak holnapután.

Ezek a kérdések arra jók hogy drukkereket gyűjts :)

2019. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :-) nem vagyok rágörcsölve, hogy mindenáron minél hamarabb, azért kérdeztem mert nem vagyok az a minden nap két három tesztet ellövő, várok pár napot :-)
2019. júl. 10. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Facellen reggeli vizeletből még alig látszott valami, amikor már a Predictor Early egyértelmű pozitív volt. Holnap megpróbálhatod megint de reggeli első vizeletből, érzékenyebb teszttel! Drukkolok!
2019. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Klasszik "nem vagyok rágörcsölve"... Meg "csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi".


3nap múlva.

2019. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A facelle nagyon jo, érzékeny teszt. Túlságosan is az - nekem a kémiai terhességet is jelezte halványan. Holnap után próbáld meg újra!
2019. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én négy napos késénél használtam Facelle-t egyértelmú pozitív volt esti pisiból. Jó teszt és az ára is nagyon jó! ;) (Y)
2019. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!