Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha tegnap 12kor...

Normális ha tegnap 12kor pozitív lett a tesztem, ma 12kor pedig negatív, ugyanaz a fajta?

Figyelt kérdés

Próbáltam nem sokat inni ma sem és tegnap sem.


Facelle tesztet csináltam,de mivel tegnap csak egyett vettem és meglepődésemre pozitív lett,így délelőtt elszaladtam még egyért,csak nem bírtam várni reggelig. Ez full negatív. Illetve ha akarom látom a 2.csíkot,ha akarom nem. Így inkább nega. A tegnapit nem kellett forgatni,már messziről látszódott,illetve már mikor szívta fel a vizeletet.


Azon gondolkodtam,hogy esetleg gyulladás nem tud álpozitív tesztet produkálni? Aktil duot eszek,gyulladásra.


2019. júl. 11. 13:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem késik,13.dpo-n vagyok,de ha pozitív lett volna (az is volt),ma mentem volna vissza az orvoshoz.
2019. júl. 11. 13:47
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Mit mondott az orvos? Van baba?
2019. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen normális. Ha reggelig is negatív lesz,vagy 2 nap múlva reggel,akkor valószínűleg nincs baba.


Egyébként én már akkor se szedném az antibigyót,ha fennt áll a terhesség esélye és a te esetedben fennt áll,így szerintem menj és beszélj az orvossal,hogy ga terhes vagy szetheted-e aktil duo-t.

2019. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 khniki ***** válasza:
49%
Oké, Facelle tesztet csináltál, de nem lehet, hogy véletlenül nem egyforma érzékenységűt vettél? Mert van 10-es és 25-ös. Az egyik lila dobozban, a másik rózsaszínben, de nem olyan feltűnő a különbség.
2019. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyanazt vettem.
2019. júl. 11. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli vizeletben több a hormon, halnap reggel készits egyet. Az aktil duo és a gyulladás sem ad fals pozitiv eredményt.
2019. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hatos vahyok, aktil duora kérdezz rá de addig ne hagyd abba, nem okoz vetélést vagy rendellenességet.
2019. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen de ritka.


Amikor az hogy "Akril duót eszek"? Inkább szedsz, nem?

2019. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon korai terhesség esetén lehetséges. Én is két tesztet csináltam, mikor terhes voltam. Az egyiket délután, a másikat másnap reggel. Az előző napi délutáni vizeletből készült teszt sokkal erősebb pozitív volt, mint a következő nap reggeli. Első nap nem voltunk otthon délelőtt, nem is ittam nagyon és órák hosszat pisilni sem voltam és mikor hazaértem, akkor csináltam tesztet, éjjel pedig voltam valamikor pisilni és úgy csináltam meg reggel a tesztet. Szóval ha nem volt elég koncentrált a vizelet a mai, akkor nagyon korai terhességnél lehet. De az is lehet, hogy csak az előző napit pozitívnak láttad, de valójában mondjuk csak száradási csík volt rajta.
2019. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!