Lehetek terhes? 😊

Figyelt kérdés
Tudom hogy a terhessĂ©g korai tĂŒnetei Ă©s a pms nagyon hasonlĂłk. Holnapra nem vĂĄrom. PĂĄr napja Ășgy görcsöl a hasam mint amikor mindjĂĄrt megjön, aztĂĄn fĂ©l napig semmi fĂĄjdalom. AztĂĄn megint fĂĄj 10-15 percet Ă©s elmĂșlik. Volt mĂĄr valaki hasonlĂł helyzetben Ă©s mĂ©gis baba volt Ă©s nem mensi? ElsƑ prĂłbĂĄlkozĂłs hĂłnap. Vagyis mĂ©g annak se mondanĂĄm, mert csak egy alkalom volt. 😊
2019. jĂșl. 11. 14:34
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
52%

Egy alkalom nem prĂłbĂĄlkozĂĄs, hanem baleset.


Lehetsz.

2019. jĂșl. 11. 14:36
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 anonim ***** vĂĄlasza:
87%

"Tudom hogy a terhessĂ©g korai tĂŒnetei Ă©s a pms nagyon hasonlĂłk"


JĂłl tudod. TehĂĄt a vĂĄlasz: lehet bĂĄrmi. Nekem terhessĂ©g Ă©s baba elƑtt is volt. De ezt tudod, mert Ă­rtad is........

2019. jĂșl. 11. 14:36
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Amikor rĂ©gebben itt olvasgattam hasonlĂł kĂ©rdĂ©seket, mindig Ășgy gondoltam hogy Ă©n aztĂĄn biztos nem leszek ilyen. Ha kĂ©sik majd csinĂĄlok tesztet. Erre tessĂ©k. đŸ€Šâ€â™€ïžđŸ˜€
2019. jĂșl. 11. 14:52
 4/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
AmĂșgy szabĂĄlyos 28 napos ciklus 14. napjĂĄn voltunk egyĂŒtt. Persze tudom hogy Ă­gy is csak kb 30 % az esĂ©ly.
2019. jĂșl. 11. 14:54
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Ezek a kérdések teljesen feleslegesek. Egyiknél baba, måsiknål menzesz ugyanilyen paraméterek mellett. Naponta kérdezi valaki és naponta leírjåk ezt elég sokan.
2019. jĂșl. 11. 15:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 anonim ***** vĂĄlasza:
20%
Senkit nem Ă©rdekel a ciklusod. NagylĂĄny vagy. EgyedĂŒl is ki tudod szĂĄmolni, mikor kĂ©sik, Ă©s le tudsz pisilni egy papĂ­rdarabot. Ha nem megy, nem kell gyereket se szĂŒlni.
2019. jĂșl. 11. 15:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Persze, lehetsz terhes, meg nem is.
2019. jĂșl. 11. 16:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/10 FiatallĂĄnyka ***** vĂĄlasza:
100%

BĂĄrmi lehet, de drukkolok hogy baba legyen! â˜ș

Írj ha teszteltĂ©l!

2019. jĂșl. 11. 22:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Egyébként miért kell mindenkit leb*szni, aki ki mert írni egy kérdést? KönnyƱ a måsik kinjat bagatellizalni, de vissza lehet emlékezni ki milyen érzésekkel vårta, hogy végre "lepisiljen egy papírdarabot"..
2019. jĂșl. 13. 14:03
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/10 anonim vĂĄlasza:
A leb*szĂłs kommenteket nem Ă©rtem, szerintem nincsen semmi baj azzal, ha valaki izgatott Ă©s vĂĄrja. Én is meg bĂ­rtam volna ƑrĂŒlni, annyira vĂĄrtam azt a mĂĄsodik csĂ­kot. Friss a tapasztalat (Ă©s mĂ©g csak halkan merĂŒnk örĂŒlni), de Ă©n totĂĄl ezt Ă©reztem. NemvĂĄrt elƑtt egy hĂ©ttel görcsölgettem, pedig elƑtte sosem szoktam, fĂĄjt a derekam, aztĂĄn folyton keltem Ă©jjel, nem tudtam tƑle aludni. NemvĂĄrt elƑtt 2 nappal mĂ©g full negatĂ­v volt minden, a napjĂĄn viszont mĂĄr szĂ©p pozitĂ­v. :) Mi a helyzet kĂ©rdezƑ?
2019. jĂșl. 15. 01:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!