Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálam pozitív orvosnál negatív...

Nálam pozitív orvosnál negatív terhességi tesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem tudom ezt a posztot hova kell írni pontosan.Három hete csináltam terhességi tesztet rögtön az elmaradt menstruáció után egy nappal,halvány pozitív lett. Következő tesztet két nappal késöbb szintén pozitív. Rá négy napra csináltam egy digitàlisat ami azt Mutatta hogy 4-5 hetes terhes vagyok. Úgy volt hogy jövő héten kedden megyünk orvoshoz,de ma kórházba kellett menni mert görcsöltem és véreztem. Nem láttam darabokat sima vér volt, hol élénk piros hol meg bordó és alvadt vér is volt benne. A kórházban csináltak vizelet mintából kettő tesztet ami nekik azt mutatta, hogy negatív.Vérnyomást mértek és testhőmérsékletet. Ennyi volt a nagy kivizsgálás.Nálam volt az én 3 pozitív tesztem megakartam mutatni az orvosnak, hogy nekem mindegyik tesztem pozitív. De nem érdekelte, mert náluk negatív lett a teszt.Jó!Haza mentünk csináltam még egy tesztet ami megint csak pozitív lett igen erős csíkkal. Ilyenkor mi van? Volt már valaki ilyen helyzetben és mégis baba lett?
2019. júl. 11. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Valoszinuleg kemiai terhesseg. A petesejt megtermekenyult ugyan, es a HCG-termelodes beindult, am nem tudott megtapadni es kilokodott a szervezetedbol, ver formajaban.
2019. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Elsovel ertek egyet. De javaslom menj el egy normalis nogyogyaszhoz az a tuti
2019. júl. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap megyünk másik orvoshoz és ott kérünk ultrahangos vizsgálatot is és addig nem megyünk el amíg ki nem derül valami. És a kémiai terhesség miatt maradt el a menzesz is?
2019. júl. 12. 01:38
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Azért egy laborban elvégzett terhességi vizsgálat biztosabb eredményt ad, mint a bolti terhességi teszt. Szerintem nem kérdés, hogy melyik eredménynek kellene hinni.


Amúgy én is az elsővel értek egyet, a görcsös menstruáció is a kémiai terhességre utal.

2019. júl. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez elég egyértelműen kémiai terhesség volt. Igen, azért maradt el a menzesz, vagyis nem elmaradt hanem később jött meg, vetélés formájában.

Van hogy a papír teszt még pozitív olyankor, a hcg nem ürül ki azonnal. A darabos piros vérzés viszont sajnos 99%-ban azt szokta jelenteni hogy távozik a méhnyálkahártya.

2019. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Ti amúgy olvastok is, vagy csak írtok? Ugyanazon a napon lett - (dokinál) és erős + (otthon) tesztje is. Persze, lehet kémiai is, de én másik dokit javaslok. És drukkolok.
2019. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Én elmennék egy másik nőgyógyászhoz (ha van rá lehetőség magánrendelésre)

Sajnos a tapasztalat az, hogy a normál közegészségügyben a nőgyógyászati vizsgálatok során az orvosok többsége (tisztelet a kivételnek) nem igazán azt nyújtja (sem stílusban, sem vizsgálati szinten), amit elvárna egy beteg (lsd: egy nő, aki hasonló szituációban keresi fel a kórházat. Magyarázatot és további infót kapni meg szinte lehetetlen.

Szerintem ha tisztán szeretnél látni (akár baba van, akár nem) a továbbiak miatt mindenképpen menj el egy másik orvoshoz mielőbb...

2019. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Voltunk ma egy másik korházban. Nem találkoztam dokival. Kaptam egy ottani tesztet amit majd vasárnap kell elvégeznem otthon és ha pozitív akkor fel kell hivnom őket. Ha negatív akkor van időpontom háziorvoshoz jövő hét keddre ott megvizsgálnak.
2019. júl. 12. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os es te olvasol is mielott igy dobalod a hulyesegeidet? Itt lenyegtelen a teszt es a vizsgalat egyideju elvegzese, most ez teljesen mellekes. Szerintem jobban tudja egy olyan akinek van tapasztalata es at is ment ezen. Nekem 3 evvel ezelott volt csinaltam 1 eros es egy gyenge pozi tesztet, az orvos megerositette hogy nincs baba a kepben. Reggeli elso vizeletbol volt eros pozi majd del korul a gyengebb, delutan orvos. Kemiai terhesseg volt es ugyanugy kijott nekem is csak kesobb. De nekem nem voltak gorcsok egyszeruen csak kesobb "jott" meg
2019. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi lett
2019. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!