Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel extra halványat...

Ma reggel extra halványat teszteltem a facelle 10-es teszttel. Normális dolog a derékfájdalom?

Figyelt kérdés

Aki tapasztalt már a témában, azoktól kérdezném. A derékfájdalom utalhat arra, hogy pár napon belül meg fog jönni?

Ma a 30. ciklusnapomon vagyok, nem görcsölök, de tegnap este óta fáj a derekam.

A ciklusaim 27-35 nap között mozognak.

Tudom, hogy ilyen korán nincsenek terhes tünetek, és a korai terhes tünetek és a pms tünetek ugyan azok, nem ez a kérdésem, hanem hogy halvány teszt és derékfájdalom mellett volt e baba/erősödött-e a teszt, vagy így már biztos, hogy meg fog jönni.



2019. júl. 12. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ezt sajnos nagyon nehéz megmondani, ahogy írtad, a PMS és a babásodás tünetei (derékfájás, cicifájdalom, görcs stb.) nagyon hasonlóak...

Biztosan van, akinek babásodást jelentettek a tüneteid és a halvány pozitív teszt, de ugyanannyian fogják azt is mondani, hogy nem... Mindenki más, referenciaként sajnos a kapott válaszok nem lesznek jók.. (tapasztalat.. én sajnos az utóbbi csoportba tartozom, de ettől nálad még lehet más a történet vége...:()

Bízom benne, hogy Te az első csoportba fogsz tartozni!

2019. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt a derekam és rendesen olyan érzésem volt, hogy megjön. Egyik éjszaka úgy görcsöltem,hogy már temettem is, hogy sajnos ennyi volt. Aztán minden rendben lett, most vagyok 13 hetes. Persze a tesztem emelkedett, és a hcg is duplázódott.
2019. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan így voltam.. Más nem is látta a második csíkot olyan halvány volt. Fájt a derekam és görcsöltem is, nem is éltem bele magam inkább..

38hetes vagyok éppen 😁

Sok sikert!

2019. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos PMS tünet volt. Köszönöm a válaszokat! ☺️
2019. aug. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!