Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék babát, egy...

Nagyon szeretnék babát, egy bő fél éve, járok kezelésekre, de sajnos eddig nem jött. Körülöttem mindenki (és tényleg) terhes lett az elmúlt egy hónapban, úgy hogy nem is tervezték. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Kis lelki támogatásra lenne szükségem. Ti mit szoktatok csinálni ha veszítetek a reményből?

Úgy érzem már nem bírom.


Kérlek aki azt akarja mondani,hogy engedjem el, majd jönni fog , az gondolja végig,hogy ezt csak mondani könnyű...



2019. júl. 12. 10:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Ilyenkor kell új hobbit találni. bármit, ami segít lefoglalni a gondolataidat.

megértem az érzéseidet, mi az elsőre 2 és fél évig, a másodikra pedig 4 évig vártunk. (közben tényleg mindenki terhes lett, köztük a legjobb barátnőm is, aki aztán az abortuszt választotta). én a családban, barátoknál lévő gyerekekkel foglaltam addig le magam, babysitterkedtem .

és biztos utálni fogsz ezért a mondatért, de tényleg mindkétszer akkor sikerült, amikor már feladtam. de tudom, hogy odaáig nem egy nap alatt lehet eljutni.

2019. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Fél év egyrészt még semmi. Másrészt nem csak mondani könnyű, sok esetben tényleg ez a megoldás. Hülye példa, de kicsit olyan ez, mint valami számítógépes vagy telefonos játék. Ha tudod, h mindjárt tekordot döntesz és már csak pár pont kell hozzá, tuti elrontod, mert annyira csak azon kattogsz, hogy a legegyszerűbb lépéseknél összegabalyodnak az ujjaid. Ha meg csak unatkozol és azért játszol, bem is figyeled a pontokat, lazán megdöntöd a rekordodat.

Élvezd a férjedet. Hogy nem kell fogamzásgátlással foglalkozni, csak amikor és ahányszor megkívánjátok egymást, egymásnak esni és szeretkezni egy jót. Töltsetek sok időt kettesben, szervezzetek olyan programokat, amiket gyerekkel nem tudtok majd kivitelezni. Jönni fog az a baba, ha itt lesz az ideje.

2019. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Milyen kezelésre jársz?

Mert azt nem írtad!

2019. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Két évet vártunk, szóval talán tudom, miről beszélek. Engedd el, tereld el a gondolataidat: munka, utazás, hobbi, sport, barátok. Bármi, tényleg bármi.
2019. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. 😍

Nekem injekciózni kell magam gonal-fel , úgyhogy ha csak azt nem hagyom abba, nem fogom tudni elterelni a figyelmemet, mert azt ugye mindig kell.

A kezelések alatt pedig ezt értettem,hogy már szedtem clostilbegytet is , most injekció .


Azt hiszem ezt a hónapot még végigcsinálom, de utána egy kicsit pihenek, meg a szervezetem is.

😊

2019. júl. 12. 12:59
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Én utána néznék, hogy biztos rendesen ki lettem-e vizsgálva. Pl hozzáértő nézte-e a terheléses cukor és inzulin értékeket, mert sajnos mezei nőgyógyászok, sőt mezei endokrinologusok is sokszor azt mondják, hogy jó, közben meg inzulinrezisztencia áll fenn. Érdemes lehet immunológiai, véralvadási zavarokat, antifoszfolipid szindrómát nézetni stb. És ha valóban minden vizsgálat negatív, akkor esetleg egy kicsit pihentetni a témát. Én legalábbis így csinálnám. Azt tudják pl, hogy miért nincs peteérésed vagy csak adják a stimuláló szereket?
2019. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem az én sztorim,mert nekem hamar összejött,de barátnőm és a férje nagyon sokat vártak a babára. 5 évig próbálkoztak szúrta magát hormonokkal, pajzsmirigyével is problémák voltak, aztán elengedte az egészet, hogy neki sosem lesz babája. Közben volt egy vetélése is. A férje meggyőzte,hogy egy lombikot meg lehetne próbálni. Barátnőm belement. Bejelentkeztek. Sokára kaptak időpontot. Eljárt közben futni, ledobott gyorsan 10kg-t kivirult,nem stresszelte szét magát. Lombik előtt kb. 2 héttel tesztelt egy pozitívat. :) Most 30 hetes kismama. :)
2019. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ezek mind ki lettek vizsgálva stimulálás előtt.

Pcosem van, de se ir se pm alulműködés nincs. Több szakemberrel nézettem meg. Véralvadási zavarom van, úgyhogy ha sikerül a baba akkor rögtön vérhigító kell.

2019. júl. 12. 13:28
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előbb a pco derült ki.Azt az ir .

4 orvosnál voltam.2 azt mondta nincs ir a másik 2 meg,hogy csak van.

Aztán az is kiderült,hogy pm betegségem van.Mi meddőséggel küzdöttünk. 6 évig csináltuk.Át tudom érezni a kudarcot de nagyon nehéz elengedni ha valaki akar gyereket.

3-as voltam.

Bocs

2019. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%

Csak azt tudom mondani, hogy próbálj picit lazítani. Egyik kolléganőm már számos sikertelen lombikon volt túl, amikor úgy döntöttek már nem próbálkoznak tovább, a következő hónapban természetes úton összejött a baba.


Szóval nem elkeseredni, jönni fog ő! :)

2019. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!