Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-Epil ujabban halvanyan ket...

X-Epil ujabban halvanyan ket csikos ha van baba, ha nincs?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy csík van rajta minden hónapban 1 éve es nem vagyok terhes. Amikor 2 évvel ezelőtt terhes voltam, akkor 2 nagyon erős csík volt rajta.
2019. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képed van? 🙂
2019. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mostanaban szellemcsikosodasra hajlamos
2019. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kitoroltem, mert csak felbosszantott, igy nincs kepem. Inkabb veszek mas fajta tesztet.

Koszi a valaszokat!!!

2019. júl. 14. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Erdekes egy teszt... en msot egy ideje hasznalom mar, de cska abba honapba jonneka fura csikok, amikkrbaba is eselyes. De olyankor, mikrk fleszivja, akkkr latszik jól, roszaszines is stb, majd emgszarad es cska iylen árnyek.. vagy vna, h csik is vna, de mindig vna rajta valami, sot masnap rrosdik is. De rendes csik sose lesz belole... nem tudom mit gondoljak róla..
2019. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!