Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek nemvárt...

Van valaki akinek nemvárt elött pár nappal görcsölt a hasa? Nekem mindig csak akkor görcsölt ha megjött. Most viszont már 3napja görcsölök, holnapra nem várom, ma teszteltem 10es facelle-el de negatív lett. Volt már igy valaki akinek sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán semmilyen tünetem nem volt. A szokásos menzesz előtti mellfájdalom is elmaradt, akkor jelentkezett, amikor már meg kellett jönnie, de nem jött és pozitívat teszteltem. Tehát nekem az volt a tünet, hogy semmilyen tünet nem volt előtte. Szó szerint semmit nem éreztem.

Egyébként simán utalhatnak a tüneteid menstruációra és tesztelned is teljesen felesleges volt. Ha nem jön meg, akkor tesztelj.

2019. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A mellfájdalom nálam is szokott jelentkezni mensi előtt 4-5nappal,de még nem érzem. Lehetséges,hogy ma teljesen negatív a teszt,holnap lehet pozitív? Nő annyit a hcg?

Köszönöm a választ! :)

2019. júl. 14. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, de itt inkább arról van szó, hogy annyira görcsösen keresel tüneteket (vagy azok hiányát), hogy fejben már mindent a terhességnek tudsz be.

Általában az elmaradó menstruációnak nincs egyéb jele.


Nekem is utólag derült ki, hogy az amúgy szolid fényallergiám azért ütött be durván, mert a hormonok miatt fényérzékenyebb lett a bőröm.

2019. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanazok a tünetek voltak, mint amikor meg akar jönni, így nem is sejtettem, hogy teherbe estem. Nem várt menstruáció után 3 nappal teszteltem pozitívat. Lehet, hogy túl korán teszteltél vagy pedig meg fog jönni.
2019. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából én már lemondtam a tünet keresésről. Viszont a görcsöket nem lehet nem észre venni,nekem mindig mensi elött közvetlen jelentkezik a görcs,igy ezért érdekel utalhat e terhességre.
2019. júl. 14. 15:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! :)
2019. júl. 14. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor volt ilyen, amikor terhes voltam.
2019. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Remélem nekünk is sikerül végre a babóca. :)
2019. júl. 15. 06:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok! Nekem pont 3 nappal előtte görcsölt...Azt hittem megjön hamarabb, de az volt a beágyazodás. Előtte hasonlót soha nem tapasztaltam, nekem is mindig csak az nap görcsöl, amikor megjött.
2019. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Reggel tesztelek ha addig nem jön meg.

Nagyon szeretnénk ha sikerülne :)

Ma kezdett el fájni a mellem.

Neked volt valami tüneted ilyen hamar? :)

2019. júl. 15. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!