Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket szeretnénk, hogyan?

Gyermeket szeretnénk, hogyan?

Figyelt kérdés
Én és barátnőm szeretnénk gyermeket. Nő/Nő vagyunk. Nem tudjuk, hogyan, vagy mikor, miként. Valaki esetleg tapasztaltabb ebben a témában? Válaszokat előre is köszönöm!

#gyerek #leszbikus #LMBTQ #Donor sperma
2019. júl. 14. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyikőtök örökbefogad egy gyereket. Vagy egyikőtök szexel egy pasival, vagy dpermadonor. De úgy tudom azonos nemű párok nem vállalhatnak együtt gyermeket.
2019. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*Magyarországon
2019. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt akartam kihozni, hogy egyikőtök fogadhat örökbe gyereket, de együtt nem lehet még Magyarországon. Szerintem a spermadonoros megoldás lehetséges.
2019. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felsorolták a lehetséges opciókat. DE magyarországon hivatalosan a gyerek csak az egyikőtöké, aki megszüli vagy aki örökbefogadja. Közösen nem tudtok papírforma szerint családot alapítani.
2019. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam már olyanról, hogy az egyik nő megtermékenyített petesejtjét hordta ki a másik nő. Így mindketten részesei lehettek valamilyen módon abba, hogy a baba megszülethessen
2019. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Na az ilyen rasszisták miatt tart ott az ország, ahol. Az ilyen Kövér Laci féléket kéne egy lakatlan szigetre vinni és ott hagyni. Az azonos neműek is vágyhatnak gyerekre. Nem azt mondom, hogy nagy meleg fan vagyok, de az élni és élni hagyni elvet lehet követni és tovább menni.

Remélem kedves utolsó, neked nincs gyereked, ha mégis,nem tanítod eleve rasszizmusra, vagy arra, hogy gyűlölni kell valakit azért, mert a saját neméhez vonzódik.

2019. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Drága, amíg azt sem tudod, hogyan... addig még igen korai neked a babázás. Neten nézz utána, ha tényleg érdekel a dolog jogi része, ne a Gyakorin kérdezgess. Vagy ANNYIRA már nem fontos, hogy magad keresd meg?
2019. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Örökbefogadás vagy sperma donor, ahol ismeretlen az apa. Ezek a legtisztább megoldások. Jogilag a gyermeknek egy anyja lesz.


Az ismert apától származó gyermek kihordását nem javaslom, mert igen csúnya családi zűrök adódhatnak belőle később.

2019. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!