Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a megbizhatobb teszt?...

Melyik a megbizhatobb teszt? Facelle vagy Xepil?

Figyelt kérdés
Tesztelni szeretnek de ismerosom szerint a facelle akkor is halvany csikos ha nincs baba. Szerintetek?

2019. júl. 15. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Facelle az egyik legjobb teszt. Nekem sosem volt rajta semmi, ha nem voltam terhes. Most viszont elsőre kimutatta.
2019. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Facelle. Egyertelmuen. Csak a nemvart elott inkabb ne tesztelj vele, mert nekem kimutatta a kemiait is es nagyon nagy csalodas volt amikor megis megjott.
2019. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Holnapra nem varom!
2019. júl. 15. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Az xepil meg akkor is negatív volt mikor terhes voltam.A facelle nagyon jó teszt.Én nagyon sokat csináltam és mikor nem voltam terhes mindig full negatív volt.És mikor pozi lett terhes is volta..
2019. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 éve használom az X-epilt, mind a 4-et gyönyörűen kimutatta, ha nem volt baba, akkor sosem volt pizitív. 😊
2019. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csak Xepilt használtam. Csak akkor volt pozitív, ha baba volt. Fals eredményt sosem mutatott.
2019. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az x epillel se volt gondom. Mikor terhes voltam pozitív volt, mikor nem, akkor nem.

A mostani terhességemnél a legolcsóbb dm-s tesztet használtam menzesz napján, és egyértelmű pozitív lett.

2019. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, sajnos negativ lett a facelle. Majd legjozelebb! :)
2019. júl. 17. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!