Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal pont ovuláció napján...

Párommal pont ovuláció napján szeretkeztunk, és sajnos megtortent a baj. Másnap bevettem esemény utáni tablettát, nagyjából az aktus után 30 órával. Megnyugodhatok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem
2019. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Esemény utáni!

Vagy, úgy emlékszem 24 órán belül. De lehet rosszúl tudom.

2019. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az esemeny utáni 72 órás. A peteeres miatt aggódok csak, hogy az nem zavart e be.
2019. júl. 15. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha megnyugodsz,hiszen megtettél mindent amit lehetett... A dolog majd akkor derül ki igazán,ha megjön a menzeszed ( ugye semmi sem 100%).. Lehet,hogy a következő pár hónapba bezavar a tabletta,és nem időben fog megjönni.
2019. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Az esemény után nem 100%-os és minden órával ahogy később szeded be, annál hatástalanabb.


Mindent megtettél amit lehetett, de megtörtént, a te és a ti hibátokból, ha becsúszik a terhesség, a ti felelősségetek.

2019. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Az esemény utáni tabletta azonnali bevétele kb 90 %-os eséllyel akadályozza meg a teherbeesést, viszont ez az arány az eltelt idővel egyre csökken. Két hét múlva mindenképpen érdemes tesztelni.
2019. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Te mindent megtettél. Ha baba lesz ebből, akkor az nagyon meg akar születni , és azt hagyni kell 😊 A legfontosabb, hogy nyugodj meg, ne stresszelj. A baj már megtörtént, nem tudsz többet tenni!
2019. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én terhes lettem, pedig időbe vettem be a tablettát. Nekem is épp ovulációm volt. A nőgyógyászom azt mondta, hogy ezek a tabletták akkor tudnak igazán segíteni ha ovuláció előtt vagy után vagyunk, másképp semmit sem ér.
2019. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2019. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!