Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés, mint a terhesség...

Vérzés, mint a terhesség jele? Segítség!

Figyelt kérdés

Általában késni szokott a mensim, most viszont 18 nap után megjött. Görcsölt picit, de nem a szokásos módon, sem a szokásos mennyiségű vér nem ürült, főleg sötétbarna volt. Indokolhatná ezt más, például hogy egy elég kemény egyhetes túrán vettem részt és megerőltettem a szervezetem, vagy nincs mese, ez a beágyazódási vérzés és egyértelműen a terhesség jele?

Kisebb hasi görcsök vannak mellette, mensi jellegűek. Körülbelül 2 hete voltam együtt a párommal, tehát stimmelne a dolog...kérlek segítsetek.



2019. júl. 15. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem terhességi jel..

Persze nem zárja ki a lehetőséget.


Általában a közti vérzés valami gondra szokott utalni ( egyszeri esetben nem érdemes foglalkozni vele)


Az h barna azt jelenti, hogy nem friss vér.



Nekem volt beágyazódásos vérzésem, az első terhességemnél.

Barnás volt, de csak egyszeri a papíron volt pisilés után..

Több nem.

4 nappal a nem várt mensi előtt és a pozitív teszt előtt.

2019. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a ciklus 18. napján megjött, akkor kb most van/volt ovuláció. Beágyazódásról szó sincs. Szerintem a megerőltetés okozhatta. Terhesség biztos nem. Annak nem a vérzés a jele...
2019. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség. Lehet hormonzavar, megerőltetés, gyulladás, de nem terhesség. Amúgy még mindig nem a terhesség jele a vérzés.
2019. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és értem én hogy nem a terhesség kézenfekvő jele, de a beágyazódási vérzés viszont eléggé a terhesség jelének számít. Vacillálok hogy elszaladjak-e egy dokihoz gyorsan.
2019. júl. 16. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Ennyire korán nincs beágyazódás. Mármint az utolsó együttlét óta, ha eltelt 2 hét, akkor persze, lehet, csak a ha ciklusod 18. napján vagy, akkor a nagy könyvben előírtaknak megfelelően 2 héttel ezelőtt nem voltál egyáltalán termékeny. Orvoshoz meg tök fölöslegesen szaladgálnál. Mégis mit látna? Semmit.
2019. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!