Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet sikerült a baba? Mikor...

Lehet sikerült a baba? Mikor teszteljek? Tüneteim inkább PMS vagy baba jele?

Figyelt kérdés

Szép napot nektek.:)

Mióta három hónapja szedem a DM sajátmárkás kismamavitamint, a ciklusom beállt 30 naposra. Ma vagyok a 27.napon


Mensim mindig erős görcsökkel jön, de csak aznap amikor hajnalban megjön. Most két napja görcsölök hol erősebben, hol gyengében, de sétálok kicsit, elmúlik.


Szóval a furcsaságok: most előbb kezdtem görcsölni, mint szoktam


Vizes folyás helyett fehér krémes folyás van, pedig ilyenkor már sima víz szerű szokott lenni


Mikor teszteljek? Szerintetek lehet baba?



2019. júl. 16. 06:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Leghamarabb a nem várt napján tesztelj, ( normális pl Facelle , Predictor teszttel)



Tünetek semmit nem jelentenek..


Ilyenkor nincs tünet még

2019. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ebből még valóban bármi lehet! Szerintem is próbálj meg a nemvárt napján tesztelni, korábban lehet, hogy csak fals eredményt kapnál! Drukkolok!
2019. júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a drukkot.

Facelle tesztet szoktam csak venni, abban bízok a legjobban, mondta a párom, hogy beugrik ma rossmann:)

2019. júl. 16. 07:25
 4/23 A kérdező kommentje:
Rossmannba*
2019. júl. 16. 07:25
 5/23 anonim ***** válasza:

Lh tesztet hasznaltam szoval pontosan tudom mikor volt az ovulaciom, igy mar a 9 dpon halvany pozitivat teszteltem. Nalam volt korai tunet, a joval erosebb mellfeszules mar akkor jellentkezett. Majd ahogy kozeledtem a nemvart napjahoz kezdodtek a gorcsolesek, alhasi szurodas. Ezek a tunetek, a mindjart megjon erzes tartottak kb 7-8 hetig aztan elmultak, most 24 hetesek vagyunk.

A kerdesedre valaszolva lehet, hogy sikeres honapot zarhatsz es sikerult a baba. Bar nem vagyunk egyformak, de sokszor vannak korai tunetei a terhessegnek hiaba allitjak sokan hogy nincs.

2019. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok ha kiderül:)
2019. júl. 16. 11:26
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem bírtam magammal. Csináltam tesztet. Mártogatós Facelle szokott száradási csíkos lenni?
2019. júl. 17. 06:51
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia ne haragudj ha most elkeseritelek èn is asziszem onnan vettem vitamint " Das gesunde plusz " a neve .. Ès nekem 2 x is egymas uttan ciszta jött ki ugyan ezekel a tünetekel :( nem tudom h attol vagy sem de elötte sose volt mèg cisztám :(

De az biztos hogy mikor abba hagytam uttana folyton minden honapba van nyulos folyasom ami ugyebár segít a megtermèkenyitèsbe ès elötte nekem nem volt vagy csak ritkán èvente 1-2 x .... Lehet attol mèg baba èn drukkolok ès együtt èrzek veled mi is már 1 ève probálkozunk de mèg semmi .. Tegnapelot pont volt ilyen nyulos folyásom ki is használtuk de valahogy nem remenykedek benne :( mert sok volt a csalodás ...

A ..

2019. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Időn belül lehet csak értékelni. Utána már nem számít, hogy van ott csík.
2019. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

2 percen belül jött ki.


Az A-Z mamavitamint szedem.

2019. júl. 17. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!