Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek az ovu tesztemre?

Ránéznétek az ovu tesztemre?

Figyelt kérdés

[link]


Új nekem ez a tesztelgetés.. tudom milyen elven működik de nem igazodom ki rajta. Ebayről rendeltem a tesztet lehet, hogy gagyi..

Nekem a vasárnapi tűnik pozitívnak de nem kellett volna akkor hétfőre totál negativnak lenne??

Nem értem...


2019. júl. 16. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ovu teszttel próbálkoztam, de nekem nem jól mutatta, 17. napon mutatott mindig peteérést, pedig hamarabb volt a 10. napon. (Hőmérőzős módszer szerint is.) Onnan tudom, hogy 1 évig próbálkoztunk mikor összejött és abban a hónapban munka,utazás miatt csak akkor tudtunk együtt lenni.🤣🤣 Amikor minden másnap szeretkeztünk nem jött össze, amikor meg csak egyszer, akkor sikerült.🤣 Nekem a hüvely hőmérőzés mutatta jól az ovut, de csak a régi hagyományos higanyossal ajánlom. Keress rá a módszerre! Sok sikert, mihamarabbi babásodást!
2019. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Netti80 ***** válasza:
100%

A vasárnapi pozitív.

A hétfői szerintem inkább már negatív.

Nekem sosem teljesen negatív egyébként.

Úgy értem a pozitív tesztet kivéve (amikor egyforma erősségű vagy erősebb a bal oldali teszt csík) mind negatív, de mindig van két csík nálam. Nem csak egy.

Nem mindenkinek egyforma a hormon mennyiség.

A hétfőit én már inkább negativnak mondanám.

Idő mire jóval halványabb újra. Holnap már valószínű az lesz. :)

Hajrá ;) xx

2019. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Netti80 ***** válasza:

Úgy értem drukkolok :)

Mert már gondolom akcióztatok pozitív teszt körül. :)

Egyébként nézd meg, Nelem ilyenek voltak az lh tesztek egy nappal mielőtt megjött. Már akkor ilyen erősek,és ezek attól függetlenül mind negatívok :)

[link]

2019. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Netti80 ***** válasza:
A tesztek : Dpo 9-től naponta :)
2019. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. 😊 Én is úgy gondoltam, hogy a vasárnapi pozi csak nem tudtam, hogy normális e, hogy még mimdig ilyen erős a második csík. De akkor ezek szerint az 🙂
2019. júl. 16. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek igen, van akinek nem. Azt mondják, hogyha több napig is erős, több hónapon keresztül az hormonproblémára is utalhat.
2019. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Netti80 ***** válasza:

Nekem pajzsmirigy alulműködésem van 20 éve, de gyógyszerrel teljesen rendbe van tartva. Azonban lehet akkor befolyásolja. Nem tudom.

Nekem mindig látszódik,de ovuláció előtt extra erős ,aztán pedig elkezd halványodni és pár nappal később már nagyon halvány. Aztán menzesz előtt újra megemelkedik (mint a képen ) -állítólag az normális- és ovuláció után megint halvány..

Gondolom az a kóros,ha mindig erősebb..

De ha látszódik a hormonszint emelkedés ,csökkenés az okés.

Gondolom. Azaz a véleményem csak tapasztalaton és utána érdeklődésének alapul 😊 xx

2019. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Netti80 ***** válasza:

Itt a képen pl tegnapelőtt még nagyon halvány volt,ma reggel már erős pozi...

[link]

2019. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A mai már sokkal halványabb lett ☺
2019. júl. 17. 11:31
 10/10 Netti80 ***** válasza:

Szivesen :)

Szuper x

2019. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!