Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex után 2 nappal jött a...

Szex után 2 nappal jött a méhnyaknyák, lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Vasárnap és hétfőn voltunk együtt a párommal, szerdán kezdett megjelenni a méhnyaknyák. Sajnos most nincs alkalmunk az együttlétre. Így mennyi esély lehet a babára?
2019. júl. 18. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Most komolyan azt gondolod, hogy itt valaki tudni fogja a választ? Esély mindig van, vagy terhes leszel, vagy nem.
2019. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem bunkózásra. Ez az oldal azért van, hogy kérdezni lehessen. Ha nem tetszik egy kérdés, inkább pörgess a következőre. Nem azt várom, hogy bárki lásson a jövőbe, viszont ez az első próbálkozós hónapunk, annak ellenére, hogy ovulációkor pont nem tudunk sajnos együtt lenni, szerintem érthető, hogy izgatott vagyok
2019. júl. 18. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első hónap, ne stresdzeld magad figyelgetessel, csak élvezzétek egymást.


A kérdésedre válasz, elvileg életben lehetnek a spermiumok napokig is, tehát esély van

2019. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Esély mindig van, vagy terhes leszel, vagy nem."

Ez volt a válasz a kérdésedre. A kérdésem pedig nem bunkózás volt, csak komolyan érdekelt. Nekem a kicsi 1 olyan szexből fogant bőven ovu előtt, amikor bennem élvezett el a párom, a nagy pedig 8-9 hónap aktív védekezés nélküli időszak után. Bármelyik megeshet nálad is.

2019. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"lehet belőle baba?"

Igen, lehet.


"Így mennyi esély lehet a babára?"

50%: vagy teherbe esel, vagy nem.


"ovulációkor pont nem tudunk sajnos együtt lenni,"


nekem fogalmam sincs, mikor van ovum. Sosem figyeltem semmilyen nyákot. Első hónapban összehoztuk a fiunkat. Amikor jólesett, együtt voltunk...

2019. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ötös, akkor ti marha nagy mázlisták vagytok. Nem kell leszólni senkit, mert figyel a testére, és tudatosan próbálkozik.


Kérdező: két napig simán életben maradhatnak a spermiumok, szerintem esélyes lehet.

2019. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"nekem fogalmam sincs, mikor van ovum. Sosem figyeltem semmilyen nyákot. Első hónapban összehoztuk a fiunkat. Amikor jólesett, együtt voltunk..."


Bírom az ilyen válaszokat...

Gondolom azért nem tudod mikor van ovud és nem figyelsz semmilyen nyákot mert az első hónapban összehoztátok a babát.. sajnos nem mindenki ilyen szerencsés! Hidd el, ha hosszú hónapok óta próbálkozik az ember akkor odafigyel minden apróságra...

2019. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Hidd el, ha hosszú hónapok óta próbálkozik az ember akkor odafigyel minden apróságra..."


A kérdező is az első próbálkozós hónapban van...

2019. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért baj, ha figyeli az ovulációját, ha egyszer gyereket akar?
2019. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma... én sem tudom mikor van ovum, 2 próbálkozós hónapunk volt eddig, most szereztem be ovu tesztet, hogy tudjam van e LH csúcsom egyáltalán. Szerintem ezzel semmi gond nincs.
2019. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!