Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 12. napjan Ösztradiol...

Ciklus 12. napjan Ösztradiol szint nagyon magas, ettől függ a holnapi tüszőrepesztésem, volt már valakinek ilyen? (Clostilbegyt, gonal-f) mellett?

Figyelt kérdés

Az érték : 18138,2

Nem, nem elírtam tényleg 18 ezer.

Ovuláció előtt ez lehet jó ekkora stimulálás mellett?



2019. júl. 18. 18:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz, csak tapasztalatok érdekelnek, hogy járt-e már így valaki?
2019. júl. 18. 18:54
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nem szabad megcsinálni. Nekem a 4500asnál elgondolkodott...
2019. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért? És ez mitől lehetett ennyire magas?
2019. júl. 19. 05:45
 4/11 anonim ***** válasza:

A tüszőnövekedés serkenti de hogy miért ekkora, pláne clostynál, nem tudom. Nekem lombiknál, ahol 20 tüszőm nőtt akkor volt 4500...

Megmondom őszintén nem tudom miért gáz, de az biztos, hogy a magas ösztradiolnál le szokták állítani a stimulációt.

2019. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem összesen 26 db tüsző nőtt, közte van egészen 10-25ig minden..

De nem repesztheti meg, mert így is hiperstimuláció lett, ami miatt hánytam, szédülök és nagyon feszül hasam.

Ebben a hónapban nem is nagyon szbad már próbálkozni, mert lehet többes ikerterhesség.

Az érték pedig pmol/l -ben van megadva. Azt mondta ez átszámítva 4900 valami. De a tünetek miatt nem lehet beadni a hcg injekciót, így is figyelnem kell,hogyha nem múlnak el a tünetek akkor kórház...

2019. júl. 19. 10:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Úhhh sajnálom.

Valamiért azt gondoltam a closty miatt, hogy csak sima tüszőérlelés és utána időzített együttlét. Még nem is hallottam, hogy lombikhoz is használnak Clostyt.

Remélem a következő sikeresebb lesz!


Nekem is volt hiperstimum. Nagyon-nagyon sok folyadék és természetes alapú fehérje! Nekem egyszer be kellett mennem a kórházba, mert rosszabbodtak a tünetek - ott derült ki, hogy azért mert sikerült. A hcg növekedés felerősíti a hiperstimus tüneteket.

Drukkolok!

2019. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Jól gondoltad, nem lombik volt, nem is inszem, csak tüszőérlelés és időzített együttlét lett volna. De majd legközelebb.

2019. júl. 19. 12:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor brutálul reagált a szervezeted a hormonra :o nincs PCOSed?
2019. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De igen. De már 3 hónapja ezt a kombinációt használjuk, de eddig nem volt ilyen egyszersem. Meglepő. De pont a pcos miatt sosem lehet tudni mi lesz..🤔
2019. júl. 19. 13:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezt hagynám a helyedben és keresnék egy meddőségi központot. Nekem is PCOS-em van és végigmentem ezeken. Időzített együttlét, inszemináció... és végül az első lombikból sikerült (lekopogom) - ma vagyok a 6+5 héten.

A Closty-ra meg pont azt mondta mindig a dokim, hogy azt PCOS-eseknek nem szabad...nem is értem. Mennyi Gonalt kaptál mellé?

Mert nekem 150es Bemfolától is hiperstimum lett kicsit, de ott a 10+ tüszőszám volt a cél... itt meg nagyon nem.

2019. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!