Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt Menstruáció előtt...

Elmaradt Menstruáció előtt volt valakinek valamilyen jele hogy végre sikerült a bébi? 👶🏻🤨

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Elmaradt, teszteltem, pozitív lett.
2019. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
feszülő mellek, kicsit később kb. 3 óránként megéheztem.
2019. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem. Mondjuk nekem utána sem, soha, semmilyen terhességi tünetem nem volt.
2019. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Megérzés


Bizonyosság



Első terhességnél volt beágyazódásos vérzésem... De akkor nem tudtam hogy az.. Csak pár pecsét után nem

Jött meg ( hamarabb, mint ideje lett volna)

Emiatt jött a bizonyosság, hogy akkor sikerült

Nem várt előtt pozi lett.


2. Alkalommal megérzés

Pedig az esélytelwn isőszakban történt.



Elutaztunk.. Tampon mellé tesztet is dobtam be...

2019. júl. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmi.
2019. júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Semmi jel. Aki figyeli hónapról hónapra mégsem jön össze, az nem gondolkozott el rajta, hogy lehet már beképzeli? Olvasom itt ki miket érez, hát én annak a tizedét sem éreztem életemben. Viszont a teszteket néztem, hátha halványan ott a csík, össze hasonlítottam az előző terhesség pozitív tesztjével:) Azért ott is meg lehet különböztetni a nincs második csík, vagy van halvány csík, de ugye annyira reménykedik az ember :)

Ja, meg együtt voltunk ekkor és akkor, össze jöhetett-e. Minden nap, vagy másnap együtt kell lenni egész hónapban!!!! Nekünk így jött össze mind a 4, pedig voltak gondok bőven hormonok, agyalapi mirigy probléma.... Mindd a nagykönyvben megírt 14. Nap helyett valahol 18-22 napon jött össze. Végig kell szexelni a hónapot!!!! Sosem tudni mikor van peteérés!!!!

2019. júl. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mar a menzesz elmaradasa elott nem birtam meginni a kavet,meg a szagat se birtam elviselni,pedig nagy kave rajongo vagyok :D
2019. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erősen görcsöltem, nem bírtam éjjel aludni tőle pár napig.El is könyveltem, hogy ismét sikertelen a hónap és vártam, hogy megjöjjön.Már vagy 5 napja késett mikor párom mondta, hogy szerinte inkább teszteljek, mert aki sose reggelizett (mint én) aztán hirtelen egy nap kétszer is reggelizik az gyanús.
2019. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
A pé után pár nappal sűrű fehér folyásom lett. Ott már gyanítottam hogy sikerült.
2019. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Hőhullámaim voltak. Egyik pillanatban még fáztam, aztán hirtelen nagyon melegem lett. Hajnalban arra keltem, hogy éhes vagyok. Picit görcsölt a hasam. Ja és nem szerettem a zöldbab főzeléket sosem, aztán csak megettem. Ez volt az a pillanat, amikor elkezdtem rá jönni, hogy baba lehet a dologban. Egyébként elmaradt menszi után csak 1 héttel mutatta a teszt, pedig 10-es érzékenységű volt. Az első pár negatív teszt után elkönyveltem magamban, hogy nincs baba, aztán párom mondta, hogy tuti,hogy babát várok és igaza is lett.
2019. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!