Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek ilyen, hogy...

Volt valakinek ilyen, hogy megjott normálisan?

Figyelt kérdés

Makd elmúlt, két nap után pecsételt és rá egy hétre pozitív lett a tesztje és baba volt? Ilyen létezne? A legjobb barátnőm hívott fel most, hogy pozi lett a tesztje, de nem olyan rég múlt el neki. Kéredztem, hogy nem lehet a petérés miatt, de szerinte nem, mert húzódik a méhe is. És, hogy a mensi előtti utolsó nap voltak együtt abból pont ki is jön. Neken ez hihetetlen. Mikor az én babám megfogant mensi előtt nekem nem jött meg, pedig ő is előtte 1-2 nappal fogant, annyi hogy 2 hétre rá mutatta ki.

Persze ötülök, hogy ha babát várnának, hisz az a legcsodálatosabb, csak ilyet még nem is hallottam.


2019. júl. 20. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen lehetséges! Aktuális esetben ciklus közepén van peteérés, azonban történhet rendkívüli peteérés a hónapban azon az egyen kívül. Pl egy erős orgazmus is kiválthat rendkívüli peteérést. Valamint így fogannak a menzesz alatt fogant kisbabák! Erről van pár cikk a neten. Google-n keress rá, írd be "rendkívüli peteérés női ciklus" és biztosan kidob majd neked egy jópár infót! 🙂
2019. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Azt hittem menzi, de orvos azt mondta, h az utolsó az már nem az volt. Akkor nekem is pozitív lett szerencsére a teszt.
2019. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka


De előfordul

2019. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így volt, de nem lett belőle baba, mert kémiai terhesség volt.Megjött a mensim, tartott 5 napig, majd 3 nap múlva olyan furán éreztem magam, teszteltem és full pozitív lett a tesztem.Voltam orvosnál de baba már nem volt, csak nen ürült még ki a hcg a szervezetemből.Ne így legyen barátnődnél, de sajnos ez is előfordulhat.
2019. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ne terjesszünk már baromságokat, nincsen olyan, hogy spontán meg rendkívüli peteérés. Itt a gyakorin nagyon megy ez a spontán peteérés dolog, de ilyen egyszerűen nem létezik. Minden ciklus más, van olyan ciklus, amikor egy pete sem érik meg, van olyan ciklus, amikor megérik egy pete, de később vagy előbb, mint "kellene", stb. De olyan, hogy megérik egy pete, kilökődik, majd valamikor a ciklus végén vagy elején szex hatására kilökődik még egy, egyszerűen nincsen. Kicsit jobban körül kellene járni ezt a témát, mert oltári nagy baromságokat mondanak itt egyesek. Gondolom most majd jön a sok önjelölt nőgyógyász, akinek igenis volt spontán peteérése, meg jön olyan akinek az orvosa mondta ezt, meg linkelnek be nőklapjacafés meg feminás cikkeket. Nőgyógyászati területen dolgozom, talán nagyobb rálátásom van ezekre, úgyhogy csak arra kérlek kedves első, ne terjessz f....ágokat. Amikor menzesz környékén történik a fogantatás, akkor csak egy késői peteérés történt. Tegyük fel, van egy nagykönyvben megírt, mindig pontos, 28 napos ciklus. De nem a 14. hanem a 27. napon van petekilökődés.(A menstruáció peteérés nélküli hónapban is jelentkezik, a fog.gátlót szedő nők is menstruálnak ugyebár.) Ez nyilván azt eredményezi, hogy a fogantatás a köv. menstruáció környékére esik. Mivel még nem történt beágyazódás a 28. napon LEVÁLHAT(ez sem garancia, nem biztos, hogy leválik, ezért mondják sokan azt, hogy nekik a kimaradt mensi után csak 2-3 héttel lett pozi tesztjük) a méhnyálkahártya, de közben a megtermékenyített petesejt halad a petevezetőn a méh felé. Kell neki jó pár nap, mire leér és még pár nap, mire elkezd beágyazódni. Addigra a méhnyálkahártya újra vastagodott valamennyit és lehet, hogy a pete be tud ágyazódni. És a nő a következő peteérésének időpontjában már pozitívat tesztel. Ilyenkor mondják az okosok a spontán peteérést, meg a hasonlókat. Pedig csak arról van szó, hogy az a szerencsétlen pete később lökődött ki. Sokan mondják azt is, hogy de hát ők használtak ovu tesztet és igen is középidőben volt pé, mégis a menstruáció környékén fogant a gyerek a doki meg az uh szerint. A teszt csak az lh hormont méri, de attól, hogy megemelkedik az lh, nem biztos, hogy megtörténik a pete kilökődése.
2019. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mentek a kezecskek! Szivbol orulnek neki, ha valoban uton lenne a baba. Azt mondta csinal meg vagy 2 tesztet jovoheten es ha ugyanugy pozi ker idopontot.
2019. júl. 20. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!