Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van peteérésem, holnap...

Ma van peteérésem, holnap este még összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
Egy órája nagyon szur es faj a jobb oldali petefeszkem, fáj a derekam
2019. júl. 20. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Hőmérős módszert is csinálok, ma reggel 4 fokkal volt magasabb a hőmérsékletem. Elvileg holnap kellene peteérésem.legyen, de ugy erzem ma van,minden jel erre utal. Lehet még ebből holnap este baba? Ma sajnos nem vagyunk egy helyen a férjemmel:(
2019. júl. 20. 19:06
 2/6 anonim válasza:
ezek szerint holnap estére tervezitek a gyerekcsináló szexet, nem?
2019. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen :)
2019. júl. 20. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Szia! Természetesen igen. A mai magas hőmérsékletet, ha nem előzte meg a tegnapi nap folyamán hőmérséklet csökkenés, akkor a peteérés dátuma inkább holnap, vagy az után lesz. A szúró fájdalom nem olyan objektív, mint a hőmérővel mért adat.

Ha mégis ma van, akkor is van esélye a dolognak :)


Nagyon szurkolok, én 13 hetes vagyok, 8 hónap után jött össze :)

2019. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elirtam, 0,5 fokkal volt magasabb, tegnap 35,4 volt, ma 35,9.
2019. júl. 20. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Mikor a fiam fogant pénteki napon volt a peteérésem, és csak másnap szombatin voltunk együtt, következő hónapban már nem jött meg. Tuti akkor fogant, mert előtte sem utána nem voltunk együtt, csak aznap a férjem munkája miatt. Szóval sukerülhet.
2019. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!