Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehettett beágyazódás miatti...

Lehettett beágyazódás miatti vérzés?

Figyelt kérdés
Kedden (07.23.) nem kellene megjönnie, pont peteéréskor voltunk együtt párommal 12 napja (07.08.). Pontos szokott lenni a ciklus , ezért lepődtem meg a vérzésen. Nem volt sok vér, de azért áztatós. 1 alkalommal volt ma , azóta semmi , illetve más volt az állaga is , nem volt sűrű, mint a menstruációs vér , hanem rendes,sima vér állaga volt és élénk piros. Lehetséges , hogy beágyazódás lenne ? Köszi a válaszokat!
2019. júl. 20. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

A beágyazódási vérzés csak legenda, a gyakorikerdesek.hu-n ihletődött.

1000%, hogy menstruálsz.

2019. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Áztatós vérzés nem nagyon lehet beágyazódás miatt.
2019. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
A beagyazodasi vérzés nem legenda. Nekem a negyedik terhessegemnel volt, az előző gyermekeimnel nem. Nekem pecsetelo kevés elenkpiros volt, egyszeri, az utolsó verzeshez képest 3 hétre.
2019. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

A beágyazódásos vérzés olyan, mint a pletyka. Vagy igaz, vagy nem. Mindenesetre az orvoeom szerint nem létezik, csak azok találtak ki, akik hinni akarnak benne.

Ennek ellenére az átázós egynapos vérzéssel inkább kivizsgáltatnám magam.

2019. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem utólag derült ki, hogy december közepén beágyazódási vérzésem volt, úgyhogy biztos nem legenda :) Rövidebb ideig tartott, kevesebb és sötétebb (barnás) volt mint a rendes mensi (nekem erős szokott lenni, első nap sötétebb, majd élénk piros kb 5-6 napig). Most töltöttük be a 33. hetet 🥰
2019. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán vérzés volt ,hanem nagyon halvány rózsaszín valami

Hajnalban elmentem pisilni meg töröltem magam és olyan volt a papír,de csak akkor ott egyszer .

De annyira kómás voltam hogy nem foglalkoztam vele,aztán mikor pozitívat teszteltem és számolgattam akkor esett le igazából hogy mi is volt ez :)

2019. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rózsaszínes volt. Betudtam "bakker, hamarabb megjött" - nek, de aztán nem volt utána semmi, csak nem vártkor erős pozitív teszt :)
2019. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen tudjuk, létezik a beágyazódási vérzés. Ühümmm. Oké.
2019. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta kérdező?
2019. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos eredménytelen hónap volt , mert végül rendesen megjött , majd hátha ebben a hónapban! :) Köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!