Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma késik második napja a...

Ma késik második napja a mensesem, ha 28 napos ciklus szerint számolok. (Volt már hogy 30-32 naposan voltak) Vajon összejött?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy Gabriel tesztet ami negatív volt viszont az nem első vizeletből , ma reggel.is csináltam egyet azon már ott a második csík csak még halványan...volt valakinél ilyen? , összejött a bébi vajon? Ti hogy látjátok kép alapján? (Csatolom) Gondolom pár nap múlva már erősebb lesz ha baba van?! Tünetem még nem nagyon van annyi hogy kicsit fáj a mellem vagyis inkább a bimbó körül és néha viszket ,illetve néha bele szur a bal petefeszkembe. Köszönöm szépen a válaszokat ! Ja és tervezett baba tehát örülnénk mindenképpen.

2019. júl. 21. 22:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2019. júl. 21. 22:48
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Meddig kellett szerkesztgetni ezt a képet, hogy előjöjjön a csík?


Ebből lehet bármi.

2019. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kellett!😉 szabad szemmel látható bár rá szerkesztettem de a csíkot nem ami rózsaszín.... nem szürke stb de majd két nap múlva csinálok másikat ha nem jön meg addig .

😉😃

2019. júl. 21. 23:44
 4/22 anonim ***** válasza:
A múltkor volt olyan, aki addig szerkesztgette, hogy a normálisra merőleges csík is látszott. Szóval ennek egyelőre nem hinnék.
2019. júl. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia! Az eredeti fotó megvan? Mert ezen én elég jól látom, de nem tudom eredetileg is látszik-e.

Ha igen, akkor gratulálok :)

2019. júl. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A pozitív tesztről nem kell szerkesztgetni a képet, hogy annak is tűnjön. Bele sem merek gondolni abba a mértékű kétségbeesésbe, amit az ilyen nők átélnek minden hónapban.
2019. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek , csupán azért szerkesztettem rá mert úgy jobban látni. Elküldöm szerkesztés nélkül is...mert így is lehet látni csak én voltam a hülye hogy így tettem fel igazatok van túl bele lohallom magam pedig nem kéne...tudom ... mindegy küldöm az originalt 😂😊
2019. júl. 22. 10:09
 8/22 A kérdező kommentje:
2019. júl. 22. 10:12
 9/22 A kérdező kommentje:
2019. júl. 22. 10:15
 10/22 anonim ***** válasza:
Elég rossz minőségűek ezek a képek. A szerkesztetten még talán látni vmit halványan, de az eredetin én csak egy csíkot látok.
2019. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!