Negatív vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy borzasztóan korai teszt magam is tudom, de 3 napja érzem a tüneteket. Van már egy gyermekem így tudom miről beszélek, őt is 5 nappal menstruáció előtt mutatott a teszt és ugyan ezek a tünetek jelentkeztek nála is. Egyébként simán lehet, hogy csak elindul valami aztán mégse lesz, nem leszek elkeseredve sem, csak a tünetek miatt gondoltam meglesem, hátha mutat valamit :D Bolond vagyok, de szívesen borzolom az idegeket itt a gyakorin :)


Felső teszt tegnap délutáni, alsó teszt ma reggeli, én esküdni mernék, hogy látok rajta második csíkot, első gyermekemmel is hasonlóan mereszteni kellett, de tényleg ott volt.


Mikor még csak vártuk a kis csodánkat millió tesztet lőttem, az a borzalmasan stresszelős egyed voltam, amin láttam csíkot az bizony tényleg ott volt, sajna vetélésem is volt.


Szóval ki lát és ki nem :D


Köszi, és nyugodtan lehet mérgelődni :D


Összehasonlításnak a kisfiam pozitív tesztjét is mutatom :)


A két teszt x-epil.



[link]

[link]

[link]



2019. júl. 23. 09:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam látni a csíkokat, de ezen látom halványan. :)

Az alsón picit erősebb, halvány de színesnek látom! :)

A legjobbakat remélem neked!!

2019. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Remélem egyet látunk :) Ugye 3 kép linket töltöttem fel, ahol párban vannak azok a mostaniak, a harmadik link ahol egyedül van egy teszt az a régim :D Mindig türelmetlen voltam, de csak furán érzem magam és bosszant, mert szülés óta azért elég jól beállt a ciklusbeli tünetegyüttes, gondolok itt a peteéréskor meg a pms tünetekre, és ez most más :D Igazából örülnénk is neki főleg, hogy az első nehezen jött össze, de alapvetően úgy indultunk neki a kistestvérre is várni kell, így most meglepő lenne elsőre :D
2019. júl. 23. 09:45
 3/31 anonim ***** válasza:
A párosok közül a felsőeket pozitívnak mondanám, az alsókon nehezen vehető észre! Szerintem ha van rá módod csinálj egy Predictor Early-t, az biztosan megmutatja mi a helyzet :)
2019. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most várok azért egy két napot, bár nem zavar, ha minden nap kell csináljak :D Szép kis sorozat lenne :D
2019. júl. 23. 09:54
 5/31 anonim ***** válasza:

Bíztató, bár nem egyértelmű.

Én csinálnék egy "komolyabb" tesztet, az egyértelmű lesz.én is a predictort ajánlom.

2019. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én is látom :) Remélem szépen erősödnek :)
2019. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: szerintem probald ki Facellevel :)
2019. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok második csíkot, de ettől meg lehet, hogy terhes vagy, csak korai volt a teszt. Hajrá 😊
2019. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem már csak a marad e velünk a kérdés :) Mindenképp megírom és felteszem a további teszteket is :D Hát körberöhögöm saját magam, ha igazam van :D
2019. júl. 23. 09:59
 10/31 A kérdező kommentje:
Igen igen elég korai :D És hát igen, a koraiakat nehéz fotózni is, tényleg lehet negatív. Ilyenkor persze lassan telnek a napok :)
2019. júl. 23. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!