Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha teherbe esel, és emiatt...

Ha teherbe esel, és emiatt "késik" a mensid, de a baba nem tapadt meg rendesen a méhfalon és távozik, azt hogyan veszed észre?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom. Az elmúlt 2 hónapban megfelelően megjött a havim,pontosan a 31 napon. Viszont Juniusban 30án, és Július 5én együtt voltam a párommal,mert szeretnénk babát.

Meg kellett volna jönnie 4-5 nappal ezelőtt de semmi.

Nem érzek nagy mell érzékenységet sem,és a hasam sem görcsöl. Pár nappal ezelött a várt előtt volt pár szurka meg nyilalás a méhembe és a petef. De ennyi.. azóta néha szurkál de semmi több.


És annyi ilyen esetről hallok, hogy nem sikerül megtapadnia és..

Mellesleg teszteltem egy negat. 27én.

Szerintetek? Van aki esetleg átment ezen a szőrnyűségen? :(



2019. júl. 29. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy tesztelsz
2019. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A tajekozottsagorbol es a kerdesedboleszurve, te meg tul fiatal vagy a gyerekvallalashoz.


Onnan veszed eszre, h nm tapad meg, h levalik a mehnyalkahartya...

2019. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tapad meg rendesen (kémiai terhesség), akkor pár nap késéssel megjön a menstruáció. Lehet koran teszteltél, szerintem reggel próbáld újra.
2019. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3/3as, köszönöm a választ :)


A 2/3asnak csak annyit tudok válaszolni, hogy nem fogok semmilyen lealacsonyító vitába szállni veled, de megköszönném ha nem vonnál le olyan következtetéseket egy szimpla kérdés után, ami nem helyt álló. Nem vagyok holmi 14 éves fiatal lány, sem pedig tudatlan. Igenis van ilyen eset sajnos, és azért is tettem fel a kérdést, hogy van-e valaki akinek át kellett esetleg többször esnie ezen a szituáción.

Érdekel,mert sosem lehet tudni, és a személyes tapasztalatokra is kiváncsi voltam ezzel a dologgal kapcsolatosan.

Nyilván ha még továbbra sem jön meg akkor újabb teszt,és remélem pozitív lesz, de attól függetlenül még kérdezhetek, azért van fenntartva ez az oldal :)

2019. júl. 29. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor pozi lett a teszt de halvány. Pár nap késéssel megjött, de volt egy brutál nagy darab benne :( ilyesztő volt nagyon és nem felejtem el soha :(
2019. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Istenem..ebbe bele gondolni is rossz komolyan mondom :(
2019. aug. 8. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kerdezo!

Velem nm kell lealacsonyito vitaba keverened, mert en nm fogok veled vitatkozni.

Szemelyes tapasztalatokra volral ugye kivancsi?! No, nekem ketszer is volt korai vetelesem, igen, van ilyen, mondtam en, h nincs??!

2019. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!