Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megtudnátok nézni a labor...

Megtudnátok nézni a labor eredményeimet?

Figyelt kérdés

Ez jó vagy rossz? Kisbabát szeretnénk.


Lh: 2,05 IU/l

Fsh:6,56 IU/l

Tesztoszteron: 0,69nmol/l

Ösztradiol: 110,0 pmol/l

Prolaktin:134,00miU/l



2019. aug. 8. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszek abban, hogy az ilyesmit itt kell megvitatni.

Aki ért hozzá, az az orvosod. Itt noname Mariskák láttak kb. 10 laboreredményt egész életükben. Tényleg ilyen válaszokat vársz?

2019. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az orvosom még két hét mire ránéz. Csak szeretnék addigis valamit megtudni. Ott sokaknak van ebben tapasztalata.

Azt nem írtam, hogy mindegyik referencia értéken belül volt, ciklus 3. napi vérvétel. De nem tudom, hogy a teherbeeséshez jók-e az eredmények.

2019. aug. 8. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez orvosi kérdés, amiket válaszokat itt kapsz azok még tippnek is gyengék.
2019. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem.
2019. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tsh-t is nézni kellett volna.


Ciklus hányadik napján volt a vérvétel?

2019. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. napon volt a vérvétel, pajzsmirigy hormonokat előző hónapban néztek, TSH: 1,77 volt akkor.
2019. aug. 8. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Fsh jó önmagában, lh alacsony picit, habár azt szokták mondani 1-2 között legyen az arany. Neked ez több picit, inkább 3.

A többi értéked jó, tsh.t is ideértve. Arra lehet kapsz viszont gyógyszert, teherbeesésnél 1 körül mondják ideálisnak.

Remélem segítettem. Szerintem egyébként jó értékek.

2019. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. aug. 8. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!