Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki melyiket ajánlja? BMC vagy...

Ki melyiket ajánlja? BMC vagy a Robert Károly kórház! Több ève próbálkozunk babàval.

Figyelt kérdés
Kinek hol tudtak segíteni?
2019. aug. 11. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Bmcből mindenki menekül. Nem foglalkoznak az alapproblémaval csak tolják a lombikot. Róbertven majdnem megöltek. Én végül Pécsre mentem.
2019. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom első, hogy rossz tapasztalatod volt, nekünk a BMCben sikerült Szűcsnél. Illetve ismerős ajánlására jöttem ide, akinek ikrei vannak Zeke doktor segítségével.

Barátnőmnek most volt a Róbert Károlyban és nem sikerült.

De ilyen sztorik mindenhol vannak. Én azt a kijelentést nem tartom objektívnek hogy a BMCből mindenki menekül. Van akinek bejön, valakinek nem. Meg kell nézni, mert ez szubjektív. Ha engem kérdezel, nekem bejött. Akkor most 1:1..

2019. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. aug. 11. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj és egy lombok kezelés között itt és ott kb 700 ezer a különbség..
2019. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen azért az nem mindegy
2019. aug. 11. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a részét meg már pláne nektek kell tudni, hogy ez belefér-e... És benne van a pakliban hogy nem elsőre sikerül...
2019. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a Róbertben sikerült elsőre :) Igen, valóban bele kell kalkulálni, hogy fizetős és csak ti tudjátok, hogy belefér-e. De kulturáltabb körülményeket kap az ember és jobb embriológusokat (ami nagyon nagyon sokat számít, talán a legfontosabb szakemberek! Ilyen szempontból a Reprosys még nagyon jó), valamint sokkal hamarabb sorra kerül az ember (igazából nálunk ez volt a döntő szempont, mert márciusban állami helyeken következő év januárt mondtak első konzultációra, itt pedig májusban már beültetés volt...). Én a BMC-ről annyi negatívumot hallottam, hogy kicsit túllövik a hormonokat, több a túlstimulálás (és a 20 leszívott petesejt nem jobb minőségű, mint a 6-10, sőt), saját tapasztalat alapján ez a Róbertben kevesebb, 1-1 dokinál volt csak jellemző. Viszont sajnos futószalagnak minden intézet futószalag.


Remélem jó kezekbe kerültök! :)

2019. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!